Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 15/03/2023
105.000,00 euro

~ ASTIR

SUPER OKAZION ULET CMIMI I APARTAMENTIT NGA 102.000 EURO NE 92.000 EURO. | 122 M2 | 92.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendodhje ne Astir.Apartamenti eshte me sip.83 m2 + 39m2 Verande.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~1 tualet.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone me vendodhje perfekte,qe te ofron te gjitha mundesite e nevojshme per nje jetese te mire.Apartamenti shitet i mobiluar.Apartamenti ka orientim Veri~Lindje, 122 M2, Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
92.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK PAZARI I RI PRANE OPTIKA ROMA NE TIRANE (ID 42214396)

Pazari i Ri prane Optika Roma | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 100 m2, kati 1 ne nje pallat te ri . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore , i shtruar i gjithe me parket, me sistem kapot, lavastovilje, pajisje incaso. Organizohet ne sallon te madh, aneks gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, tualet edhe ballkon. Orientimi me diell.Jepet me qera 500 Euro., 100 M2, Property ID : 42214396 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
500,00 euro

~ KOMPLEKSI ARLIS 21

SHESIM APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI ARLIS 21 | 125 M2 | 237.500 Euro

Shitet apartament 2+1+2 Te Kompleksi Arlis,Square 21.Apartamenti eshte me sip.125 m2.Organizohet ne:sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,verande.Kompleksi Arlis 21 eshte nje nga komplekset me punime shume cilesoreKompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode., 125 M2, Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Disponon Certifikate Pronesie!

Botuar më 24/03/2023
237.500,00 euro

~ REZIDENCA LAKE VIEW

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1 TE REZIDENCA LAKE VIEW | 124.6 M2 | 230.500 Euro

OKAZION ME 1850 EURO PER M2 TE LAKE VIEW.Ne Lake View Rezidence shitet apartament 2+1+2.Apartamenti eshte me siperfaqe 124.6 m2.Organizimi i apartamentit perbehet nga:Salloni i ndenjes,Ambjenti i gatimit,2 dhoma gjumi,garderobe,Korridor,2 tualete,Verande e madhe cila lidhet me dhomat e gjumit dhe sallonin., 124.6 M2, Apartamenti eshte me pamje te mrekullueshme nga Liqeni Artificial.Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
230.500,00 euro

~ SHTEPI NE SHITJE - LIQENI I THATE

SHITET SUPER APARTAMENT LUKSOZ TE LIQENI I THATE | 120 M2 | 200.000 Euro

Shitet apartamenti Studio Flat tek Liqeni i Thate 1 konvertueshem ne 2+1.Apartamenti eshte me siperfaqe 120 m2.Pallati eshte i vitit 2016.Shitet i mobiluar.Apartamenti disponon dukumentacion te rregullt hipotekor., 120 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
200.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE CASA ITALIAS NE TIRANE (ID 41211170)

Prane Casa Italias | 126.5 M2 | 107.500 Euro

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 126,5m2 (107.14 m2 neto), i pajisur me hipoteke, kat 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, organizohet ne nje dhome ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , tualetdhe ballkon. Orientimi me diell.Shitet 107.500 euro., 126.5 M2, Property ID : 41211170 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
107.500,00 euro

~LONG HILL RESIDENCE, TEG

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA TE LONG HILL RESIDENCE | 130 M2 | 1.300 Euro

Jepet super apartament 2+1+2 me qera te Long Hill Residence.Apartamenti eshte me sip.130m2.Organizohet ne:Salloni i ndenjes,Ambjenti gatimit,2 dhoma gjumi,korridor shperndares,2 tualete,Verande e madhe.Apartamenti eshte i arreduar me stil modern.Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi., 130 M2, Eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme e cila lidhet me qendren Tregtare TEG dhe Autostraden Tirane-Elbasan.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
1.300,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK LIQENI I THATE PRANE HOTEL RADISSON NE TIRANE (ID 42214399)

Liqeni i Thate prane Hotel Radisson | 140 M2 | 1.000 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera, siperfaqja 140 m², pallat i ri, ashensor, kat i 3, mobilim modern. Organizohet ne sallon, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor, 3 ballkone, kondicioner, i shtruar i gjithi me parket, orientimi me diell, drite natyrale, investim i ri dhe bashkekohor, mobilje dhe elektroshtepiake te reja dhe cilesore. Zone e qete dhe e aksesueshme., 140 M2, Property ID : 42214399 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/03/2023
1.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 75 M2 | 650 Euro

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 75 m² 650 Euro (Rruga e Durrësit), 75 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
650,00 euro/muaj

~ ALI DEMI

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI MANGALEM | 103.6 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Mangalem, Ali Demi.Kompleksi Mangalem ndodhet ne nje zone te qete, larg zhurmave, zone me ajer te paster.Dallohet per ndertimet cilesore ku vlen te permendet:1-Efiçence Termike ne ndertim.2-Breza antisizmik te lidhur me strukturen.3-Apartamente me Ventilim te pavarur.4-Apartamentet jane me dritare alumini termike te cilat perbehen nga xham i dyfishte, 103.6 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Ka perfunduar dhe se shpejti del certifikata e pronesise.Na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
89.000,00 euro
)