Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

RRUGA KAVAJES, PRANE PALLATEVE TE DELIORGJIT

Rruga Kavajes, prane pallateve te Deliorgjit | 146 M2 | 130.000 Euro

Shitet apartament 3+1, siperfaqe 146 m2,allati ri me ashensor, kati 10, jo i fundit, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me hipoteke 2 dhoma gjumi, 2 soxhiorno te medha, 2 tualete, 2 ballkon, verande, kuzhina me vehte, orientimi me diell, apartamenti ndodhet ne nje zone shum te kerkuar me facilitete te shumta., 146 M2, www.dreamalbania.al

Botuar më 28/05/2020
130.000,00 euro

KOPESHTI BOTANIK, PERBALL XHAMISE

Kopeshti botanik, perball xhamise | 97 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartamnt 2+1 ne pallat te ri, shitet i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, pamje panoramike te liqenit, siperfaqe 97 m2, me Hipoteke, kati 3 banimi, 2 ballkone, 2 tualete, kondicioner, orientim m diell, L-J-P., 97 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121072

Botuar më 28/05/2020
90.000,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 82 M2 | 44.034 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipotek., 82 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern, uji dhe drita 24 ore parkim falas. Pallati eshte me termoizolim dhe eshte I mireadministruar. Apartamenti eshte me çertifikate pronesie.

Botuar më 28/05/2020
44.034,00 euro

NE TIRANE TE RE

mbas Imperial Xheko, prane Gardes | 86 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati perdhe

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke

RR. DIBRES, PERBALLE SHKOLLES BASHKUAR

Rr. Dibres, perballe Shkolles Bashkuar | 142 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 142 m² (129 m2) me Hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, orientimi Lindje – Jug-Perendim, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitetpjeserisht i mobiluar,, 142 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4131038

Botuar më 28/05/2020
100.000,00 euro

TEK LIQENI

rruga Hamdi Sina | 190 M2 | 190.000 Euro

Shitet ap. 2+1 me verande, sip. neto 103.30m², 190 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, me dokumenta te rregullta

Botuar më 28/05/2020
190.000,00 euro

NE TIRANE TE RE, PERBALLE ME SHKOLLEN PETRO NINI

rruga Margarita Tutulani | 117 M2 | 136.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 117 M2, kati 7 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. Pozicioni lindje.

Botuar më 28/05/2020
136.000,00 euro

RR. MUHAMET GJOLLESHA

prane shkolles Sabaudin Gabrani | 119 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 119 M2, kati 4, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht e mobiluar, soxhorno te madhe me aneks, dhome garderobe dhe hekuri

Botuar më 28/05/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

prane Coloseut | 65 M2 | 67.000 Euro

Rruga e Durresit, pran Coloseut, shitet Apartament 2+1 i konvertuar ne 1+1, siperfaqe 65 m2 me Hipotek, kati 2 ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Gjendja per tu rikonstruktuar. Orientimi me Diell.Shitet 67 000 Euro, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
67.000,00 euro

TEK FRESKU

tek Rruga Thesarit | 82 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 82 m², me Hipoteke, kati 8 me ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, kondicioner, dritare dopioxham, sistem kapot, jo me kredi.Shitet 45.000 euro me mobilim., 82 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/05/2020
45.000,00 euro
)