Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

* KAMEZ

Kompleksi ALBSOK 88 | 88 M2 | 57.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi ALBSOK 88 ne zonen e Institutit, ne Kamez.Kompleksi ALBSOK ka punime shume cilesore dritaret jane dopio xham,termo-hidroizolim,me sistem kapot, hidrosanitaret jane inkaso,me ashensore nga me te mirat ne treg.Kompleksi ALBSOK ndodhet ne nje nga zonat me ne zhvillim dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme., 88 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Kompleksi eshte ne fazen perfundimtare te punimeve.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
57.000,00 euro

* REZIDENCA ALBA

21 Dhjetori | 185 M2 | 240.500 Euro

Shitet Dublex 2+1 te Rezidenca Alba. Organizimi:sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,korridor dhe nje verande te madhe 34 m2.Rezidenca Alba ka punime shume cilesore me ashensore nga me te mirat ne treg.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.Disponon Certifikate Pronesie, 185 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
240.500,00 euro

SHITET APARTAMENT - KOMPLEKSI PANORAMA

SHITET APARTAMENT - KOMPLEKSI PANORAMA | 112 M2 | 175.000 Euro

SHITET APARTAMENT~112 M2 ~ 2+1+2 ~KATI 6~ME ASHENSOR~PALLAT I RI~ME HIPOTEKE ~E MOBILUAR ME INVESTIM TE RI KOMPLET VETEM 1 VIT E BANUAR~TE KOMPLEKSI PANORAMA , STACIONI TRENIT~CMIMI 175.000 EURO~KONTAKTONI 0676722221G400, 112 M2, 2 banjo

Botuar më 07/06/2023
175.000,00 euro

KINOSTUDIO

Rezidenca Molla | 105.4 M2 | 145.000 Euro

Kinostudio, Rezidenca Molla, shitet Apartament 2+1+2, siperfaqja 105.4, kati 3 me ashensor, pallat i vitit 2023. Apartamenti organizohet nga korridor shperndares, soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartament i investuar totalisht me punime ekstra nga pronari.Orentimi Perendim.Shitet 145 000 Euro, 105.4 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 133 M2 | 125.000 Euro

133 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro

KINOSTUDIO

Rezidenca Molla | 105.4 M2 | 145.000 Euro

Apartament 2+1 super investuar me Hipoteke, 105.4 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: 1 Ali Demi / Tregu Elektrik Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/NQ7FEXdeT7BQAzr69 | 72 M2 | 300 Euro

Siperfaqe Neto: 72 m2Siperfaqe BRUTO: 82 m2Kati 3Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorPjeserisht mobiluarKondicioner: JoParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: Po Orientimi: Lindje, PerendimID PLM 10717 - € 300 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 72 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

* LAPRAKE

Kompleksi Aura | 122 M2 | 134.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Aura, Laprake.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Pallati ku ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore te ndertimit, me fasade te ventiluar,vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike te markave cilesore dhe instalime per sistem qendror kondicionimi., 122 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, gjendja: e re, Kompleksi eshte konceptuar për funksion Rezidencial , Komercial, Parkim nëntokesor edhe hapsira të gjelbërta.Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni:0692031230

Botuar më 07/06/2023
134.500,00 euro

* YZBERISHT

Yzberisht | 91 M2 | 79.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites. Ndodhet ne faze karabinaje., 91 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
79.500,00 euro

*ISH SHESHI SHQIPONJA

Dogana | 128 M2 | 108.800 Euro

Shitet Apartament 3+1 te ish Sheshi Shqiponja, Dogana.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites., 128 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
108.800,00 euro
)