Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

MATERNITETI I RI

Zona Perball | 86 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartamebti 2+1 me siperfaqe 86m2 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me punime teper cilesore dhe i mirembajtur i vitit 1990 me tulle te kuqe dhe i suvatuar nga jasht per nje pamje te mire, apartmaneti ndahet ne 1 sallon me KUSHIN ME VETE 2 DHOMA GJUMI+ 1 DEPO 1 BANJO DHE 1 BALLKON, 86 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht e investuar me punime cilesore parket etj

Botuar më 30/11/2020
67.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Prane bulevardit zogu 1, prane fakultetit te shkencave, te shkolla 7 marsi | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1me siperfaqe 85m2 ne katin e 4 nga toka ose te 3 banim te nje pallati ekzistues teper te mirembajtur, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar i mobiluar me arredim teper cilesror, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT.

Prane Eleonores. | 84 M2 | 75.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 te Kodra e Diellit, prane Eleonores. Apartamenti eshte i pozicinuar ne katin e katert, pallat i ri me ashensor. Ka mobilim shume te mire. Sip, 84 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta, hipoteke. Ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Per me shume informacion ose mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
75.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

Prane shkolles Sami Frasheri, perball shkolles Lidhje e Prizerenit | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri me punime teper cilesore me ashensor, apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 120 M2, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
350,00 euro/muaj

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashesor dhe punime teper cilesore, apartamenti shitet totliasht boshe,, 97 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Disponon certifikat pronesie, nuk shiten me vete

Botuar më 30/11/2020
82.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha | 115 M2 | 105.000 Euro

Prane Big Marketit, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 115 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket., 115 M2, Property ID : 4212393 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
105.000,00 euro

SELVIA, AFER GJIMNAZIT PARTIZANI

Selvia, afer Gjimnazit Partizani | 83 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 83 m² me dokumenta te rregullta nga firma (Hipoteka del per 2 muaj), kati 4 me ashensor , tualete me aspirim, ballkon, orientimi Veri – Perendim, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 83 M2, Property ID : 4121465 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
84.000,00 euro

MISTO MAME

Kompleksi Derven | 93 M2 | 57.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 30/11/2020
57.000,00 euro

DON BOSKO, PAS KOMPLEKSIT VIZION PLUS

Don Bosko, Pas Kompleksit Vizion Plus | 108 M2 | 102.600 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 108 m² (94.47 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor, 2 tualete ( me dritare), 2 ballkone, koridor shperndares, orientimi Lindje – Jug- Perendim, koridor qe lidhe gjithe dhomat, apartament plot drite, planimetri perfekte, termoizolim, dopio xham, hidrosanitare cilesore, Cmim konkurues ne tregun., 108 M2, Property ID :4121466 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
102.600,00 euro

ZOGU ZI

tek RIng center | 125 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 2+1 e mobiluar totalisht, + verande, ne pallat te ri me ashensore, 125 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
400,00 euro/muaj
)