Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Don Bosko | 91 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, tek F...

Botuar më 10/10/2019
78.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tek kopshti zoologjik | 128 M2 | 134.000 Euro

Tek kopshti zoologjik, rruga Shyqyqri Brari shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje...

Botuar më 09/10/2019
134.000,00 euro

YZBERISHT

Prane Spar | 94 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 94 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 07/10/2019
65.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

te prokuroria | 93 M2 | 97.000 Euro

Shitet apartament, 93 M2, 03 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ambjent ga...

Botuar më 05/10/2019
97.000,00 euro

OKAZION!!! RR. NDRE MJEDA

Star Construction, i cili eshte me ashensor, me kamera sigurie, 2 kate te nendheshme me vendparkimet | 112.89 M2 | 102.000 Euro

Shitet 2+1+2 tualete dhe 1 garazh 15.000euro, mundesi riorganizimi sipas deshires, me hapesira te bollshme dhe me forma kuadratike, ambjent ndenje me lozhe, ambjent gatimi, 2 tuelete njera me dritare. kati 4 nga toka, 112.89 M2, ashensor, 2 dhoma gjumi, Orientimi Jug-Lindje ben te mundeson ndricim dhe ngrohje natyrale per pjesen me te madhe te dites. Post parkimi ne kati e pare nentoke(-1)sip 24.68m². Cmimi i hyrjes eshte Okazion

Botuar më 14/10/2019
102.000,00 euro

RR. "HYSEN XHURA"

ish Artistike Migjeni | 94 M2 | 68.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, kati 2, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, me hipoteke, tualet me dritare

Botuar më 14/10/2019
68.000,00 euro

RR."VACE ZELA"

mbrapa Globit | 90 M2 | 76.500 Leke

Shitet 2+1, 90 M2, kati 4, i mobiluar, Jo agjensi

Botuar më 14/10/2019
76.500 leke

TEK 21 DHJETORI,

pas hotelit "Mondial" | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2 dhoma +1 kuzhine e vogel e kompletuar, 65 M2, kati 1, + 20 m verande. 2 vende parkimi dhe oborr i gjelberuar. Arredim bashke kohor.

Botuar më 13/10/2019
300,00 euro/muaj

RR.MUHAMED GJOLLESHA

mbrapa hotel Diplomat,tek studio e skulptoreve | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/10/2019
350,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek Globe, tek ish parku i autobuzave, pallati Orion | 107 M2 | 130.000 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, kati 8, 2 ballkone, verande 15m², me hipoteke, hapesira te bollshme

Botuar më 13/10/2019
130.000,00 euro

ISH BLLOKU, KRYQEZIMI I RR. VASO PASHA ME NIKOLLA TUPE,

prane ish Mjelmes | 81 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 81 M2, kati 3, bosh

Botuar më 13/10/2019
350,00 euro

DON BOSKO

Perball Vizion Plus | 78 M2 | 75.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri perball Vizion Plus.Ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.Ka nje orjentim lindje.Apartamenti shitet totalisht i mobiluar., 78 M2, 1 banjo - Desai Cela

Botuar më 13/10/2019
75.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Selvia | 103 M2 | 103.000 Euro

Apartament ne shitje 2+1, 103m2 me hipoteke. Pallat i ri, i mireadministruar me 2 ashensor. Apartamenti ka 2 tualet,1 balllkon dhe dhome gatimi me vete. Shitet i mobiluar ne gjendje shume te mire. Ka hapsire te bollshme gje e cila e favorizon shume edhe per investime te reja. Ne nje nga zonat me te lakmuara te kryeqytetit., 103 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/10/2019
103.000,00 euro

RRUGA ''FROSINA PLAKU''

Rruga ''Frosina Plaku'' | 87 M2 | 75.000 Euro

OKAZION !Apartament ne shitje 2+1, 87m2 neto, 75000 euro. Pallat i ri me ashensor, i cili disponon dokument te rregullt hipotekor. Ka organizm shume te mire dhe teper komod. Ambient shume familjare dhe me drite Shitet i mobiluar. Pozicion shume te mire ne nje nga lagjet me te mira te kryeqytetit., 87 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/10/2019
75.000,00 euro
)