Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - MINE PEZA

Mine Peza | 64 M2 | 75.000 Euro

Apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 64 me kubature te rregullt.Apartamenti ka 1 dhome ndenje, nje zone gatimi, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje depo.I investuar, me parket, me kondicioner, tualet i sapo investuar me dritare, orientim Lindje-Perendim qe e ben te jete plot drite, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Ne nje nder lagjet me te qeta dhe me te mira te Tiranes. Me hipoteke., 64 M2

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - ASTIR , TEK RRETHRROTULLIMI, PRANE OZON

Astir , tek rrethrrotullimi, prane Ozon | 114.5 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2 i mireinvestuar ne zonen e Astirit, tek rrethrrotullimi, prane Ozon.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 114.5 m2, dhe ndodhet ne katin e 8 ( jo te fundit), ne nje pallat te ri .Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me shume facilitete perreth.Eshte i organizuar nga korridori i cili ben shperndarjen ne gjithe apartamentin, dy dhoma matrimoniale, 1 tualet., 114.5 M2

Botuar më 27/10/2021
89.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

Rezidenca Kodra e Diellit 2 | 126 M2 | 230.000 Euro

Shitet super-apartament ne Rezidencen “Kodra e Diellit 2”, nje nga rezidencat me te mira te banimit ne Tirane. Hyrja eshte me te gjitha kushtet e nevojshme. Eshte e areduar me arkitekt dhe me materialet me cilesore te kohes.Hyrja ka siperfaqe totale prej 126m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, 2 tualete, koridor., 126 M2

Botuar më 27/10/2021
230.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - QENDER , STADIUMI , AIR ALBANIA NE REZIDENCEN AMBASADOR 3

Qender , Stadiumi , Air Albania ne rezidencen Ambasador 3 | 134 M2 | 365.000 Euro

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Stadiumi Air Albania ne rezidencen Ambasador 3 shesim super apartament!Apartamenti ka nje investim luksoz me siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 15 dhe organizohet ne 2+1 me 2 tualete, 1 garderobe dhe 1 ballkon.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 134 M2

Botuar më 27/10/2021
365.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Stacioni i Trenit | 103 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 103 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh., 103 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
87.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - SARANDE

Sarande | 86 M2 | 110.000 Euro

Shitet super apartamenti 2+1+1 ne Sarande.Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 .Ndodhet ne nje pallat te ri, te mire administruar, dhe me nje pamje fantastike nga deti.Eshte i organizuar nga ambjent ndenje, ambjet ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ne te gjitha ambjentet pershkohet me ndricim natyral gjate gjithe dites., 86 M2

Botuar më 27/10/2021
110.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - DON BOSKO

Don Bosko | 102 M2 | 105.000 Euro

Apartamanet me organizim 2+1 dhe me siperfaqe te bollshme prane Rruges Kryesore ne Don Bosko.Apartamenti ka nje dhome ndenje, ambient gatimi te organizuar vecmas, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Siperfaqja e tij eshte 102 m2, ne nje nder pallatet me te forta te zones, ka vend parkimi te bollshem afer pallatit dhe ka orientim te plote lindje-perendim., 102 M2

Botuar më 27/10/2021
105.000,00 euro
)