Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

SHESHI WILLSON,

Sheshi willson, mbrapa postes | 100 M2 | 630 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kondicioner, kati 6, i komplketuar.

Botuar më 14/07/2020
630,00 euro

PRANE FUSHES SE AVIACIONIT

kompleksi Green City | 105 M2 | 78.750 Euro

Shitet 2+1, dy banjo, 105 M2, ndertim i ri cilesor me termoizolim.

Botuar më 14/07/2020
78.750,00 euro

TE LIQENI I THATE NE NJE KOMPLEKS PALLATESH,

Rruga Hamdi Sina | 107.50 M2 | 84.900 Euro

Shitet apartament me nje siperfaqe totale 107.07 m2 me organizim 2+1+2 tualete, ne katin e trete teknik. Apartamenti ka nje orientim Jug-Lindje, ka planimetri optimale te rregullt me nje korridor i cili ben shperndarjet ne dhomat e gjumit, 2 tualetet, pjesen e sallonit te ndenjies se bashku me pjesen e gatimit edhe me akses ne ballkon., 107.50 M2, Zona karakterizohet nga ajri i paster, qetesia edhe aksesi i shpejte.ofrohet edhe nje garazhd ne katin -1 te objekti, ne proces hipotekimi.

Botuar më 14/07/2020
84.900,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Afer Pro Credit Bank | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar ne menyre cilesore, parket, tualet, kondicioner, ballkon., 85 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 14/07/2020
30.000 leke

ZOGU ZI

afer karburant Gazheli | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensorsiperfaqe 80 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, 2 tualete, ballkon., 80 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 14/07/2020
350,00 euro

DON BOSKO

Afer Market Viva | 85 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor siperfaqe 85 m², i mobiluar ne menyre cilesore, kondicioner, 2 tualete, ballkon., 85 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 14/07/2020
33.000 leke

PRANE OXHAKUT

tek Karburant Elda | 107 M2 | 84.530 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, me dy banjo, te dyja me dritare, pamje nga dajti, ndertim me termoizolim, me hipoteke.

Botuar më 14/07/2020
84.530,00 euro

KODRA E DIELLIT

Tek Eleonora | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m², i mobiluar ne menyre cilesore, kondicioner, tualet, ballkon., 90 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 14/07/2020
30.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Afer Pallatit me Shigjeta | 100 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 100 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 kondicioner, tualeti me dritare, ballkon., 100 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 14/07/2020
37.000 leke

NE YZBERISHT

Afer Big Market | 98.8 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Hipotek dhe Planimetri te rregullt.Apartamenti eshte i organizuar nga sallon i bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet Bosh me K/bufe dhe ka orientim Lindje-Jug-Perendim.Ndodhet ne nje zone qe te ofron nje jetese komode si si linja urbani, shkolla, kopeshte, farmaci etj..., 98.8 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 14/07/2020
62.000,00 euro
)