Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE TEODOR KEKO PRANË HOTEL ROLAND

Unaza e Re Teodor Keko pranë Hotel Roland | 100 M2 | 45.000 Leke

Në Tiranë zona Unazës së madhe pranë Hotel Roland jepet me QERA apartament 2+1 m...

Botuar më 29/01/2023
45.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E FRESKUT, PRANE SPAR 2 (ID 41211107)

Fresk, prane Spar 2 | 74 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati i pare, bo...

Botuar më 28/01/2023
65.000,00 euro

SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Autostrada Tr-Drr | 140 M2 | 145.000 Euro

Duplexi organizohet ne: kati I poshtëm; koridor+ sallon spacioz + kend gatimi i vecu...

Botuar më 27/01/2023
145.000,00 euro

21 DHJETORI RRUGA FREDERIK SHIROKA

21 Dhjetori | 110 M2 | 400 Euro

Në Tiranë në Rrugën Frederik Shiroka pranë Market Joena jepet me QERA ap 2+1 me ...

Botuar më 26/01/2023
400,00 euro/muaj

!!SUPER OKAZION !! SHITET APARTAMENT 2+1BUZE BULEVARDIT ZOGU I PARE

Prane Ministrise se Drejtesise | 65 M2 | 105.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Nje nder Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e...

Botuar më 26/01/2023
105.000,00 euro

PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

RRuga e Kavajes | 110 M2 | 550 Euro

Jepet per qera apartament 2+1+2, 110 M2, kati 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim komod

Botuar më 01/02/2023
550,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN ASIM VOKSHI PRANE HARRY FULTZ NE TIRANE (ID 4129301)

Rruga Asim Vokshi prane Harry Fultz | 80 M2 | 144.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m² me Hipoteke, kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, e gjithe shtepia me parket, korridor shperndares, ballkon, orientimi me diell. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, kondicioner ne cdo dhome, sistem audio ne te gjithe ambjentin. Shitet 144000 euro, 80 M2, Property ID : 4129301 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
144.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - PRANE QENDRES SE TIRANES

Tek ish ATSH | 85 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat ekzistues, 85 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke, e rivleresuar. Aktualisht eshte me qera. Nuk bashkepunojme me agjensite imobilare.

Botuar më 01/02/2023
105.000,00 euro

JEPET PER QERA TEK KRISTAL CENTER

Kristal Center | 100 M2 | 750 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 prane Kristal Center. Organizohet ne sallon, kuzhine,dy dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon, 100 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
750,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

AStir, Vila L | 127 M2 | 132.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me 2 tualete i investuar totalisht ne Astir prane Vila L., 127 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
132.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - AMBASADA AMERIKANE

Prane Shkolles Osman Myderizi | 107 M2 | 96.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 107 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bodrum, bosh, gjendja: e mire, Me hipoteke 98m2. Ballkoni 9m2 nuk eshte ne hipoteke. Mundesi pershtatje ne 2 apartamente 1+1. Nuk bashkepunoj me agjensi imobilare.

Botuar më 01/02/2023
96.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - RRUGA E DIBRES

buze rruges kryesore | 116 M2 | 208.800 Euro

Shitet 2+1, 116 M2, kati 6, 2 banjo, mbi dyqane, me hipoteke

Botuar më 01/02/2023
1.800,00 euro/m²

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Prane Kompleksit Deliorgji | 122 M2 | 190.000 Euro

Zona prane Kompleksit Delijorgji dhe Blv Gjergj Fishta, eshte nje nga zonat me te preferuara si per banim dhe per zhvillimin e biznesit , duke qene nje top lokacion ne Tirane. Tipologjia e apartamentit eshte 2+1+2, organizohet nga salloni i ndenjies, ambjenti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, korridori dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri, te mireadministruar, 122 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
190.000,00 euro

OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MYSLYM SHYR, PRANE MULLIRIT TE VJETER NE TIRANE (ID 41211126)

Myslym Shyr prane Mulirit te Vjeter | 85 M2 | 136.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe 85 m², kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, i shtruar me parket. Organizohet ne korridor shperndares , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Orientimi me diell.Shitet 136.000 euro., 85 M2, Property ID : 41211126 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
136.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - RUGA GRAMOZ PASHKO

Prane Qytetit Studenti | 105 M2 | 450 Euro

Jepet apartament me qera 2+1, 105 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
450,00 euro
)