Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

XHAMIA E TABAKEVE

afer shkolles se baletit | 80 M2 | 140.000 Euro

Prane Xhamise se Tabakeve, ne rrugen Shyqyri Ishmi, shitet apartament me siperfaqe 80...

Botuar më 27/09/2023
140.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE TEK TREGU ELEKTRIK, PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO NE TIRANE (ID 4129125)

Tregu Elektrik, prane shkolles Mihal Grameno | 80 M2 | 96.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m² me hipoteke, kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhine me vete, ballkon, orientim perendim – jug. Shitet 96000 euro, 80 M2, Property ID : 4129125 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
96.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA, INXHINIERIA E NDERTIMIT.

Prane konvikteve te Inxhinierise. | 80 M2 | 600 Euro

Japim super apartament 2+1 me qera, prane konvikteve te Inxhinierise.Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vitit 2003.Organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.I saporinovuar dhe mobiluar.Cmimi eshte 600 euro., 80 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/7y2NWPxNanr5j9iC8 | 116 M2 | 700 Euro

Zona: Stacioni Trenit / Zogu i ZiSiperfaqe Neto: 116 m2Siperfaqe BRUTO: 116 m2Kati 10Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Jug-LindjeID PGD 11142 - € 700 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 116 M2, 3 ambjente, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
700,00 euro/muaj

YZBERISHT PALESTRA UNIK

AFER KMY | 106 M2 | 40.000 Leke

JEPET ME QIRA 2+1 PER FAMILJARE , JO STUDENTE !, 106 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/10/2023
40.000 leke/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK STACIONI I TRENIT NE TIRANE ID 4221089

Bulevardi Zogu 1, prane New York bar | 107 M2 | 600 Euro

Bulevardi Zogu 1, prane New York bar, afer qendres se Tiranes jepet me qera apartament 2+1, kati i 4, bosh 107 m2, 4 kondicioner, ashensor ,ballkon, banjo jepet vetem per zyra.Jepet me qera 600 euro., 107 M2, Property ID : 4221089 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro/muaj

ASTIR VILA L 2

RRUGA SOKRAT MIHO | 96 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA 2+1, 96 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
500,00 euro/muaj

YZBERISHT ,KOMPLEKSI GRAND GALLERY

RRUGA 3 DESHMORET | 116 M2 | 650 Euro

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2+ 1 POST PARKIM, 116 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/10/2023
650,00 euro/muaj

RRUGA E BARRIKADAVE

SHKOLLA SAMI FRASHERI | 89 M2 | 550 Euro

JEPET ME QIRA 2+1(vetem familjare , jo studente), 89 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/10/2023
550,00 euro/muaj

TEK SELVIA

QENDER | 108 M2 | 650 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2, 108 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/10/2023
650,00 euro/muaj

PRANE 21 DHJETORIT

RR.ARTAN LENJA | 98 M2 | 600 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2, I LIRE NE DT.1 NENTOR, 98 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro/muaj
)