Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

Okazion, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.30 M2 | 1.380 Euro

Ne nje objekt te ri, ne proces ndertimi tek "Evis Residence", shitet aparta...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 101 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, tek Zogu Zi. Apartamenti pozicionohet në katin 8 me sipërfaqe 101m2, organizohet ne 2 dhoma gjumi me kondicioner secila, sallon, kuzhinë, 2 tualete edhe 1 ballkon.Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.Cmimi: 300€, 101 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/12/2020
300,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI, ISH EKSPOZITA

Mbrapa Gjykates | 82 M2 | 35.000 Leke

82 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/12/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA MINA PEZA, PRANE SHKOLLES HASAN VOGLI

Rruga Mina Peza, prane Shkolles Hasan Vogli | 56 M2 | 50.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 i konvertuar, siperfaqe 56.6 m² me hipoteke, kati 2 (nga toka), i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientim lindje., 56 M2, Property ID : 4129109 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
50.000,00 euro

KODRA E DIELLIT 2

Rruga Kodra e Diellit | 188.1 M2 | 270.000 Euro

Shitet Duplex ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Duplex-i eshte i pozicionuar ne katin e 3 dhe te 4. Eshte ne faze ndertimi duplex-i., 188.1 M2, kati 4, totali i kateve 4, ashensor, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
270.000,00 euro

TEFTA TASHKO KOCO

RRUGA VLLEZERIT HUTA | 112 M2 | 330 Euro

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE KATI E 6 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR, 112 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
330,00 euro/muaj

ISH FUSHA AVIACIONIT , PRANE SHKOLLES “DHORA LEKA”

Ish Fusha Aviacionit , prane shkolles “Dhora Leka” | 83 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 83 m² (72 m2) me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar ne menyre bashkohore, tualet me dritare, ballkon, orientimi me diell., 83 M2, Property ID : 4121455 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
75.000,00 euro

TEG

prane Mai Tai Resort | 117.95 M2 | 165.000 Euro

TEG, prane Mai Tai Resort, shitet apartament 2+1, siperfaqe 117.95 m2, ne ndertim e siper. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine 3-Kateshe, ne nje kompleks te ri rezidencial qe po ndertohet ne kete zone. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientimi lindje-perendim, 117.95 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, e cila mundeson ngrohje natyrale gjate gjithe dites.Cmimi i shitjes 165 000 Euro.

Botuar më 30/11/2020
165.000,00 euro

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar dhe i arreduar totalisht me kushte bashkekohore, siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 tualete, kondicioner, ballkon. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.Jepet me qera 600 euro ne muaj., 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
600,00 euro/muaj

RR. "BARRIKADAVE"

Okazion, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.30 M2 | 1.380 Euro

Ne nje objekt te ri, ne proces ndertimi tek "Evis Residence", shitet apartament 2+1, i pershtatshëm per banim dhe zyra, ne qender te Tiranes me çmim okazion per zonen, 1380 euro/m2 me siperfaqe totale, 95.30 M2, kati 3, 2 banjo, 1 ballkon, Me vendodhjen e tij strategjike prane "Sheshit Skenderbej", ky apartament eshte nje mundesi e mire investimi. Na kontaktoni: +355 698080800

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

RRUGA ARTAN LENJA

tek Kompleksi Kontakt | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 110 m², i mobiluar ne menyre moderrne, parket, kondicioner, 2 tualete, ballkon., 110 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 30/11/2020
400,00 euro
)