Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANE GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 108.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108.64 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon n...

Botuar më 20/08/2019
75.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Vila L | 82.6 M2 | 57.000 Euro

2+1, orientim Perendim + Garazh, 82.6 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashens...

Botuar më 17/08/2019
57.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 16/08/2019
98.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ish stacioni i fundit i Tiranes s e re | 100 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me CMIM OKAZION, kati 2, 100 M2, + 20m² verande, pallat ekzistues, totali...

Botuar më 15/08/2019
85.000,00 euro

RR. “BARDHYL”,

kryqezim i rr. "Kongresi Manastirit" | 101 M2 | 73.000 Euro

Ne pallat te ri, shitet 2+1, 101 M2, kati 4, pa ashensor, banjo me dritare. Me hipoteke.

Botuar më 21/08/2019
73.000,00 euro

RR. PANDI DARDHA

mbrapa kupoles, Laprake | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar, pallat ekzistues, paradhenie 1 muaj

Botuar më 21/08/2019
25.000 leke

21 DHJETORI

afer | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 20/08/2019
70.000,00 euro

DURRES PRANE GJIMNAZIT NAIM FRASHERI

Gjimnazi Naim Frasheri | 56 M2 | 5.800.000 Leke

Ne Durres prane gjimnazit Naim Frasheri dhe stadiumit Niko Dovana buze rruge SHITET apartament ose dyqan me sip neto 56 m2. Ap ndodhet ne katin e pare dhe eshte i ndare ne nje pjese dyqan dhe ne tjetren banim. Mund te sherbeje i gjithi si banese ose si dyqan, punishte, rrobaqepesi,parukeri etj.Cmimi 5.800.000 leke.Per cdo informacion kontakt neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 56 M2, 3 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 20/08/2019
5.800.000 leke

PLAZH DURRES PERBALLE ME HOTEL ADRIATIKUN

Plazh Durres perballe me Hotel Adriatikun | 115 M2 | 60.000 Euro

Ne Durres ne plazh prane Postes Shqiptare SHITET apartament 2+1 me sip 115 m2. Apartamenti qe ndodhet ne pallat te ri me ashensor eshte i mobiluar totalisht dhe me punime cilesore.Ai perbehet nga 2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje,2 tualete dhe nje ballkon. Disponon Certifikate PronesieCmimi 60.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 115 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
60.000,00 euro

PLAZH DURRES PRANE HOTEL ADRIATIK

Plazh Durres prane Hotel Adriatik | 82 M2 | 50.000 Euro

Ne plazhin e Durresit prane Hotel Adriatik SHITET ap 2+1 me Sip 82 m2. Ap ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete dhe 1 ballkon panoramik me pamje nga deti dhe pishinat.Apartamenti eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 50.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 82 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/08/2019
50.000,00 euro

RRUGA "TEODOR KEKO"

Astir | 85 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 8, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/08/2019
250,00 euro

UNAZA E RE ASTIRI

300 m nga Lokal Artisit | 95 M2 | 65.550 Euro

Shitet apartament 2+1, 95 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 20/08/2019
65.550,00 euro

RR. "QERQIZ TOPULLI"

tek Rruga e Barrikadave | 91 M2 | 98.000 Euro

Shitet ne pallat te ri 2+1, 91 M2, kati 1, 1 ballkon, me hipoteke

Botuar më 20/08/2019
98.000,00 euro

RRUGA RRAPO HEKALI

Prane Supermarket Aldi | 80 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 20/08/2019
27.000 leke/muaj