Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA FERIT XHAJKO

afer ish Restorant Durresit | 72 M2 | 58000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga Ferit Xhajko, afer ish Restorant Durresit, 72 M2, 58.000 euro
Përshkrim

Shitet Ap 2+1 ekzistues me tulla, kati i pare, sip 72 m2 me Hipoteke, e rregulluar, me dritare me kangjella, cistern uji, nje dhome eshte dyqan me cepen e lidhur me shtepine, nje dhome tjeter e madhe per banim, me guzhine me aneks, korridor i madh dhe tualet me dritare, e mobiluar komplet, e pershtashme per biznes dhe banim, 72 M2

58.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)