Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA FERIT STËRMASI (SPIRO DEDJA), P. 1 SH.1, AP.15, TIRANË

Rrugica përballë ish-redaksisë së Zërit të Popullit, sot zyrat e Njësisë Bashkiake nr.9, në krah të Zyrës Postare. | 75 M2 | 380 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rruga Ferit Stërmasi (Spiro Dedja), P. 1 Sh.1, Ap.15, Tiranë, Rrugica përballë ish-redaksisë së Zërit të Popullit, sot zyrat e Njësisë Bashkiake nr.9, në krah të Zyrës Postare., 75 M2, 380 euro i diskutueshem
1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 4
1 ballkon
Përshkrim

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, me ajer te kondicionuar dhe uje 24 ore, me telefon, faks, internet, me pamje nga 15-kateshi., 75 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

380,00 euro/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)