Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

LAGJA 29 NENTORI, FIER

Pallati Egjiptian prane Ish PD-se Fier | 100 M2 | 5.300.000 Leke

I mobiluar, dokumentacion i rregullt hipotekor, 100 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/05/2020
5.300.000 leke

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz. Uji dhe drita 24 ore. Parkim falas.

Botuar më 27/05/2020
20.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 82 M2 | 44.034 Euro

Shitet apartament 2+1, me çertifikate pronesie., 82 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern, uji dhe drita 24 ore parkim falas. Pallati eshte I mire administruar. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 27/05/2020
44.034,00 euro

RR. NIKO AVRAMI, PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR

Shkolla Bajram Curri | 90 M2 | 20.000 Leke

90 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
20.000 leke/muaj

TIRANE, RRUGA LIDHJA E PRIZRENIT GODINA 4

prane pallatit Edil Al, 2 min larg Juridikut dhe Bllokut | 62 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 62 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
250,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

kristal center | 115 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament me qera prane kristal center apartament i ri i mobiluar, 115 M2, 07 ambjente, kati 3, totali i kateve 06, 01 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 02 dhoma gjumi, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, apartament i ri me ndricim , i ngrohte ne dimer dhe fresket ne vere

Botuar më 27/05/2020
35.000 leke/muaj

RR BARRIKADAVE, ND 61, NJESIA BASHKIAKE NR 9, TIRANE

Mbrapa Martenitetit te vjeter, ngjitur me Kliniken Mjekesore Intermedica. | 90 M2 | 150.000 Euro

Shitet ap.2+1, i restauruar plotesisht, i mobiluar. Ap ndodhet ne katin 2 te nje pallati ekzistues.Mundesi shume e mire banimi pasi ofron lehtesira per nje jete familjare: supermarkete, kopshte, shkolla, klinika mjekesore etj. I pershtatshem edhe per biznes pasi apartamenti ka pamje nga rruga kryesore. Ap.disponon dokumentacion te rregullt (Hipoteke)., 90 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, depo

Botuar më 27/05/2020
150.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosco | 91 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 91 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, mobilim modern, i shtruar me parket, orientimi "lindje" me pamje brenda kompleksit, tel.0698101082

Botuar më 27/05/2020
450,00 euro/muaj

UNAZA E RE ASTIR

vila L | 100 M2 | 64.000 Euro

Me hipoteke, 100 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, nuk bashkpunoj me agjenci

Botuar më 27/05/2020
64.000,00 euro

FRESKU

Rruga e teleferikut | 100 M2 | 160 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, dy dhoma, nje tualet dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje orjentim lindje.Apartamenti ofrohet bosh.Per nje vizite ne prone na kontaktoni., 100 M2, 1 banjo - Desai Cela

Botuar më 27/05/2020
160,00 euro
)