Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

RR.KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 110 M2 | 500 Euro

Japim me qira super apartament te investuar ne detaje.Ne rrugen e Kavajes, perblle me Kompleksin Delijorgji, apartamenti ndodhet ne katin e 8.Organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone, investuar me brandet me luksoze dhe cilesore.Ju ftojme per nje vizite ne prone.Apartamenti lirohet ne date 1 Nentor!, 110 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

RR.KAVAJES

prane Delijorgjit | 110 M2 | 500 Euro

Japim me qira super apartament te investuar ne detaje.Ne rrugen e Kavajes, perblle me Kompleksin Delijorgji, apartamenti ndodhet ne katin e 8.Organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone, investuar me brandet me luksoze dhe cilesore.Ju ftojme per nje vizite ne prone.Apartamenti lirohet ne date 1 Nentor!, 110 M2, kati 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

RR.ELBASANIT

pas gjuheve te huaj | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek rruga e elbasanit. Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat ekzistues. Ndodhet ne nje zone teper te qete. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar me kushte bashkkohore dhe komode. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni., 70 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro

21 DHJETORI

prane Kongresit te Lushnjes | 75 M2 | 75.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 75m2 dhe eshte totalisht i mobiluar .Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, ambient ndjenje, ambient gatimi, ballkon dhe tualet.Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues 6 katesh.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 75 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - ASTIR

prane viles L | 86 M2 | 72.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit.Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.Shitet totalisht i mobiluar.Disponon dokumentacion te rregullt., 86 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
72.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - PRANE MINE PEZA, TEK BRRAKA

Prane Mine Peza, tek Brraka | 80 M2 | 75.000 Euro

~Apartament me siperfaqe 80m2 tek Brraka.~Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1 , me sallon ndenje , ambient gatimi i vecuar , 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe pjesa e ballkonit qe eshte e mbyllur .~Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues .~Dokumentacion te rregullt hipotekor ., 80 M2

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - RRUGA E KAVAJES MBRAPA QENDRES GLOBE

Rruga e Kavajes mbrapa Qendres Globe | 80 M2 | 85.000 Euro

Apartament Per Shitje 2+1 ne rrugen e Kavajes mbrapa Qendres Globe.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (jo te fundit) te ne pallati ekzistues.Apartamenti eshte teper i investuar dhe shitet i mobiliuar.Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare.Siperfaqa e apatamentit eshte 80m2 neto., 80 M2

Botuar më 27/10/2021
85.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 110 M2 | 1.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike.Ndodhet ne katin e trete te pallatit, i cili ka nje mirembajtje dhe administrim shume te mire.Apartamenti eshte i mobiluar, ofron te gjitha kushtet me pajisje dhe moblije koherente dhe funskionale., 110 M2, kati 3, 2 banjo

Botuar më 27/10/2021
1.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 110 M2 | 1.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike.Ndodhet ne katin e trete te pallatit, i cili ka nje mirembajtje dhe administrim shume te mire.Apartamenti eshte i mobiluar, ofron te gjitha kushtet me pajisje dhe moblije koherente dhe funskionale., 110 M2, kati 3, 2 banjo

Botuar më 27/10/2021
1.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE ZGARES KORCARE NE TIRANE (ID 4121741)

Ne zonen e Ali Demit prane zgares Korcare ne Tirane | 98 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 98 m² (80 m² me Hipoteke), kati 4 me ashensor, tualete me dritare, 2 ballkone, orientimi Lindje – Perendim, koridor Shperndares qe lidhe gjithe dhomat.Cmimi 110000 euro., 98 M2, Property ID : 4121741 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
110.000,00 euro
)