Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 113 M2 | 70.000 Euro

Shitet Apartamnet 2+1, 113 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 20/11/2019
70.000,00 euro

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

SHESHI SKENDERBEJ

Mbas Piaza | 110 M2 | 450 Euro

Mbas Piaza jepet me qira 2+1+Ballkon+2Tualete, sipërfaqe 110m2. Apartamenti është, I mobiluar me mobilje cilësore, ndodhet në Pallat me ashensor kati 3 Orientim Jug-Lindje. Cmim 450€. Kontakt Agjensi Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/11/2019
450,00 euro/muaj

OXHAKU

prane Xhamis | 89 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 89 M2, kati 8, totali i kateve 9, bosh, me hipoteke

Botuar më 21/11/2019
70.000,00 euro

OKAZION! RRUGA PANDI DARDHA

GODINA 64, HYRJA 2, APARTAMENTI 18 | 65 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, kati 3, bosh, gjendja: shume e mire, me hipotek te rregullt. Shitet per arsye emigracioni.

Botuar më 21/11/2019
50.000,00 euro

RR. "ELBASANIT"

prane 7 Xhuxhave | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, i kompletuar, kati 6, pa ashensor.

Botuar më 21/11/2019
30.000 leke

TEK "DON BOSKO", RR. "ANDROKLI KOSTALLARIO",

prane Hipotekes | 64 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, 64 M2, bosh, kati 4, pallat ekzistues, me hipoteke dhe rivleresim, orjentim nga lindja. Pallat 6 katesh.

Botuar më 21/11/2019
53.000,00 euro

AFER SPITALIT NENE TEREZA,

ne rrugen Njazi Meka, shitet 2+1, 70m², kati 6 banim, orjentim lindje, me hipoteke, perbehet 2 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatim, tualet, ballkon.53 | 70 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 6 banim, orjentim lindje, me hipoteke, perbehet 2 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatim, tualet, ballkon.

Botuar më 21/11/2019
53.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

mbrapa pallatit me shigjeta | 80 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, pallat parafabrikat me dokumenta te rregullta, e restauruar

Botuar më 21/11/2019
5.000.000 leke

LIQENI ARTIFICIAL

Tirane | 102 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri, i mobiluar shume mire me kushte moderne, me mundesi parkimi, 102 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
330,00 euro/muaj

RRUGA FERIT XHAJKO

Ish Restorant Durresi | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
40.000 leke/muaj

PERBALL KRISTAL CENTER

Kodra e Diellit | 115 M2 | 100.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje Pallati te Ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me Ashensor. Apartamenti ka strukture te rregullt me siperfaqe bruto 115 m2, i organizuar ne nje Salloni te bollshem, i orientuar teresisht nga jugu me dalje ne ballkon + Kuzhina e Gatimit eshte e pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket., 115 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/11/2019
100.000,00 euro
)