Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E DAJTIT

Rruga e Dajtit, siper restorant Fresku, 5 min nga stacioni i autobuzit | 77 M2 | 48.000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Rruga e Dajtit, Rruga e Dajtit, siper restorant Fresku, 5 min nga stacioni i autobuzit, 77 M2, 48.000 euro
3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, kati 3
1 ballkon, oborr
Përshkrim

Shes Apartament 2+1, kati i trete i banimit, sip 77 m2. Apartamenti shitet i mobiluar. Pallati ka nje sheshpushim te madh para dhe eshte ne proces hipotekimi., 77 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

48,00 euro

Botuar më 24/03/2020

Telefon
)