Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUZE RRUGES FORTUZI

Mbrapa Piazzes | 75 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 75 M2, kati 5 banim jo i fundit.Pallat i vitit 1990.Me hi...

Botuar më 12/04/2021
82.000,00 euro

LIQENI THATE!! 1070 EURO/M2

SUPER OKAZION!!! | 115 M2 | 123.050 Euro

Ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesoret ne zonen e Liqenit te Thate shitet apart...

Botuar më 08/04/2021
123.050,00 euro

RRUGA E KAVAJES PRANE

Policise Bashkiake | 100 M2 | 405 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, mobilim bashkohor, kati 2, siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 405 €., 100 M2, ID:229301

Botuar më 13/04/2021
405,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, mobilim i ri, kati 6 me ashensor, siperfaqe 110 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 500 €., 110 M2, ID:221964

Botuar më 13/04/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

prane Tregut te Medreses | 90 M2 | 35.000 Leke

Rruga 5-Maj, prane tregut Medresese, jepet me qera apartament 2+1, e mobiluar, siperfaqe 90 m², kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.Jepet me qera 35000 Lek ne muaj., 90 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
35.000 leke/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

Prane LSI-Se | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, siperfaqe 130 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 550 €., 130 M2, ID:221947

Botuar më 13/04/2021
550,00 euro/muaj

NE QENDER

Te Tiranes Prane Piaces | 95 M2 | 400 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 2 me ashensor, siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner, internet. Cmimi 400 €., 95 M2, ID:221954

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj

21 DHJETORI

prane shkolles Sabaudin Gabrani | 75 M2 | 300 Euro

21-Dhjetori, prane shkolles Sabaudin Gabrani, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 75 m², kati i 4 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Jepet me qera 300 Euro ne muaj., 75 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

Prane Concord Center | 63 M2 | 310 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim i ri, kati 4 me ashensor, siperfaqe 63 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim,, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kondicioner. Cmimi 310 €., 63 M2, ID:221938

Botuar më 13/04/2021
310,00 euro/muaj

RRUGA QEMAL STAFA

Prane Pazarit Te Ri | 76 M2 | 245 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, pjeserisht i mobiluar, kati 4, siperfaqe 76 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, kondicioner. Cmimi 245€., 76 M2, ID:229302

Botuar më 13/04/2021
245,00 euro/muaj

NE DON BOSKO

Prane Shkolles Qazim Turdiu | 102 M2 | 340 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 5 me ashensor, siperfaqe 102 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 340 €., 102 M2, ID:221950

Botuar më 13/04/2021
340,00 euro/muaj

ISH STACIONI I TRENIT

Prane Kompleksit Uslluga | 103 M2 | 320 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 4 , siperfaqe 103 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 320 €., 103 M2, ID:229298

Botuar më 13/04/2021
320,00 euro/muaj
)