Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION! BUZE RRUGES FORTUZI

perballe me shkollen De Rada | 75 M2 | 77.000 Euro

Shitet apartament 2+1., 75 M2, Kati 5 jo i fundit. Pa ashensor. Me hipoteke. Apartame...

Botuar më 30/07/2021
77.000,00 euro

ISH-PARKU

Rruga Ndre Mjeda | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 te Ish-parku, prane Kristal 2.Apartamenti lirohet me dt ...

Botuar më 26/07/2021
300,00 euro/muaj

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 82 M2 | 40.000 Leke

Jepet Apartament me Qera 2+1 tek 21 Dhjetori kati i 5 pa ashensor hyrje e restauru...

Botuar më 23/07/2021
40.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE DON BOSKO, PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4121652)

Ne Don Bosko, prane Viva Market, | 88 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 88 m², me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhine me vete, orientimi Lindje – Jug.Shitet 75000 euro, 88 M2, Property ID : 4121652 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE TEK RRETHRROTULLIMI I SHKOZES NE TIRANE (ID 4121560)

Tek Rrethrrotullimi i Shkozes | 87.5 M2 | 68.250 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 87.5 m² me Hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell. Shitet 780 euro\m², ne total 68250 euro., 87.5 M2, Property ID :4121560 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
68.250,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E 21 DHJETORIT PRANE BLLOKUT KONTAKT NE TIRANE (ID 42211120 )

21 Dhjetor, afer Bllokut Kontakt, | 77 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 77 m², me parket, kati 8 me ashensor (jo i fundit), kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell., 77 M2, Property ID : 42211120 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
400,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE PRANE KOPSHTIT BOTANIK NE TIRANE (ID 4121670)

Prane Kopshtit Botanik, | 110 M2 | 99.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 110 m² me Hipoteke, kati 3, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, i mobiluar, orientimi me diell.Shitet 900 euro/m², ne total 99000 euro, 110 M2, Property ID : 4121670 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
99.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE FRESK, PRANE RESTORANT QESARAKES NE TIRANE (ID 4121663)

Ne Fresk, prane Restorant Qesarakes, | 74 M2 | 39.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati pare ,2 tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me diell.Shitet 39 000 euro., 74 M2, Property ID : 4121663 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
39.000,00 euro

ZYRE 2+1 ME QERA NE RRUGEN DON BOSKO PRANE KOMPLEKSIT TE VIZION PLUS NE TIRANE (ID 4261591)

Ne rrugen Don Bosko prane kompleksit te Vizion Plus, | 120 M2 | 800 Euro

Jepet me qera zyre 2+1, siperfaqa 120 m², kati 1 ne nje pallat te ri me ashensor, 3 ambiente, k/bufe, koridor, 2 ballkone, 2 tualete, nje depo e vogel.Cmimi 800 Euro., 120 M2, Property ID : 4261591 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
800,00 euro

OKAZZION!!! 2+1 NE SHITJE NE FRESK, PRANE RESTORANT QESARAKES NE TIRANE (ID 4121664)

Ne Fresk, prane Restorant Qesarakes, | 78 M2 | 39.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 78 m² me Hipoteke, kati 1 ,2 tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me diell.Shitet 40 500 euro., 78 M2, Property ID : 4121664 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
39.500,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

Rruga Hoxha Tahsim | 77 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Hoxha Tahsim.Apartamenti ndahet ne 3 ambjente. Nje sallon ndenje +kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Siperfaqja e apartamentit eshte 77m2 dhe cmimi 83.000euro. Ndodhet ne nje pallat egzistues. Disponon certifikaten e pronesise.Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0693783528, 77 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/08/2021
83.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

Rezidenca Green Key | 131.9 M2 | 125.305 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Green Key prane Ali Demit, ka nje siperfaqe prej 93m2 apartament - 38.9me verande, cmimi tij eshte 950euro/m2. Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0692021015, 131.9 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/08/2021
125.305,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE KOMUNES SE PARISIT TEK RRUGA BILL KLINTON(ID 42211123)

Prane Komunes se Parisit tek Rruga Bill Klinton, | 94 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera, me siperfaqe 94 m², ndodhet ne katin e 3, ne pallat te ri me ashensor, jepet i mobiluar, ka ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor, tualet.Cmimi 400 euro., 94 M2, Property ID : 42211123 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
400,00 euro
)