Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Afer kompleksit vizion plus | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, i mobiluar elektroshtepiaket cilesi shum e mire marka sams...

Botuar më 17/07/2019
75.000,00 euro

SHITET, APARTAMENT 2+1, KAMËZ

Shitet, Apartament 2+1, Kamëz | 100 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Kamëz pranë gjimnazit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 ...

Botuar më 12/07/2019
53.000,00 euro

FRESKU

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 94 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94.7m2 dhe është i organizuar si në vijim: amb...

Botuar më 11/07/2019
55.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Rruga Babë Rexha | 63 M2 | 55.000 Euro

Botuar më 10/07/2019
55.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 133 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament, 133 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gati...

Botuar më 08/07/2019
75.000,00 euro

RR.DISHA ND.75 H.4

Tek disco Venue | 60 M2 | 17.000 Leke

2+1 komplet i mobiluar me te gjitha pajisjet, 60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/07/2019
17.000 leke/muaj

PERBALLE UNIVERSISTETIT ZONJA KESHILLIT TE MIRE

mbrapa Oslos Laprak | 86 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati II I nje vile, e kompletuar.

Botuar më 17/07/2019
32.000 leke

TRE VELLEZERIT KONDI

TEK EKONOMIKU | 60 M2 | 7.500 Leke

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje, 60 M2

Botuar më 17/07/2019
7.500 leke

RR.ALEKS BUDA

Karburant Kastrati, prane Pallatit me Shigjeta | 110 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera, 110 M2, 3 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, soxhorno te bollshme, ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi nentoke (opsionale)

Botuar më 17/07/2019
45.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Mbrapa Big Market | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 5, ashensor, pjeserisht i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 17/07/2019
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE, ASTIRI

Prapa Lokal Artisti | 76 M2 | 38.000 Euro

Shitet Ap. 1+1, 76 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, hipoteka ne proces

Botuar më 17/07/2019
38.000,00 euro

RR. "DON BOSKO"

prane Shkolles Qazim Turdiu, kulla 7 | 70 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 7, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 17/07/2019
55.000,00 euro

DON BOSKO

Afer kompleksit vizion plus | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, i mobiluar elektroshtepiaket cilesi shum e mire marka samsung. Hyrje dhe ashensori me cip, Veri lindje, I hipotekuar

Botuar më 17/07/2019
75.000,00 euro

DURRES

lagjia 15 | 60 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera 2+ aneks, 60 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 17/07/2019
8.000 leke

BULEVARDI ZOGU I

ne krahe te Bar New Yorkut | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 70 M2, i mobiluar, preferohen te huaj

Botuar më 17/07/2019
350,00 euro