Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA BAJRAM ALLARAJ

jepet me qera | 70 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
RRUGA BAJRAM ALLARAJ, jepet me qera, 70 M2, 20.000 leke
2 ballkone
Përshkrim

1+1 + ambient gatimi me vehte, kati i ne vile dy katshe, sip, 70 M2, 2 ballkone, e mobiluara. Uji dhe interneti brenda ne cmim.

20.000 leke

Botuar më 02/08/2020

Telefon
)