Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE LICEUT ARTISTIK NE TIRANE (ID 4121502)

Ne rrugen e Elbasanit prane Liceut artistik | 119.3 M2 | 170.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe totale 119.3 m², hipoteke, kati 3 nga toka ne pallat te ri, 2 ashensore, koridor ndares, tualet, verande e madhe e mbuluar me cati qe ka dalje nga te gjitha dhomat, me parket, mobiluar ne menyre moderne, kendi i guzhines (prodhim Gjerman) eshte i ndare nga salloni ndenjes, me suprine me dru arre, lavastovilje, grila me buton, dritare me triplo xham, 119.3 M2, Property ID : 4121502 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/03/2021
170.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT, PRANE KAFE FLORES NE TIRANE (ID 4121513)

Fillim i Rruges se Durresit, ne Qender te Tiranes | 131 M2 | 200.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 131 m² me Hipoteke, kati 8 me ashensor(jo i fundit), 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre luksoze(tavan i varur, parket), orientimi me diell., 131 M2, Property ID : 4121513 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/03/2021
200.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRRI

PRANE ISH ADIDASIT | 98 M2 | 400 Euro

ME QERA 2+1 APARTAMENT NE PALLAT TE RI, 98 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/03/2021
400,00 euro/muaj

PRANE SPTALIT NENE TEREZA

Prane Sptalit Nene Tereza | 85 M2 | 63.000 Euro

OKAZION, Shitet Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, me Hipoteke, e mobiluar, kati 4 , siperfaqe 85 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 63000 €., 85 M2, ID:129253

Botuar më 04/03/2021
63.000,00 euro

STACIONI TRENIT

Gener 2 | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 arreduar ne menyre moderne dhe teper komode, ne nje nder komplekset me te investuar se fundi, dhe teper familjare, 90 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/03/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE TEK TREGU ELEKTRIK, PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO NE TIRANE (ID 4129125)

Tek Tregu Elektrik, prane shkolles Mihal Grameno, | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m² me hipoteke, kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhine me vete, ballkon, orientim perendim – jug., 80 M2, Property ID : 4129125 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/03/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO NE TIRANE (ID 4121511)

Tek Tregu Elektrik, prane Shkolles Mihal Grameno | 97.6 M2 | 84.912 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 97.6 m² ,me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), tualet me dritare, 2 ballkone, orientimi me diell., 97.6 M2, Property ID :4121511 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/03/2021
84.912,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

Prane Shkolles Naim Frasheri | 100 M2 | 324 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, bosh, e pa mobiluar, kati 1 , siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 324 €., 100 M2, ID:229294

Botuar më 04/03/2021
324,00 euro/muaj

RRUGA BARDHYL

Prane Gjimnazit A.Z. Cajupi | 82 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 4 , siperfaqe 82 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 285 €., 82 M2, ID:229296

Botuar më 04/03/2021
285,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Brigades VIII | 78 M2 | 400 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar,mobilim bashkohor, kati 4 , siperfaqe 78 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon, e rikonstruktuar. Cmimi 400€., 78 M2, ID:229295

Botuar më 04/03/2021
400,00 euro/muaj
)