Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA 5 MAJI TIRANE.

Shitet Apartament i ri 2+1 me sip 95m2 ne rrugen 5 Maji Tirane. | 95 M2 | 115000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 2+1
Rruga 5 Maji Tirane., Shitet Apartament i ri 2+1 me sip 95m2 ne rrugen 5 Maji Tirane., 95 M2, 115.000 euro i diskutueshem
7 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: e re, kati 2, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Shitet Apartament i ri 2+1 me sip 95m2 ne rrugen 5 Maji Tirane. Apartamenti ndodhet afer Bar kafe Bruklin rruga 5 Maji. Apartamenti eshte ne katin e 2-te ne pallat te ri 7-katesh me ashensor. Apartamenti perbehet nga: nje dhome ndenje/kuzhine , 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni i mbyllur me duralumin. Apartamenti eshte i ri dhe i pa mobiluar. Apartamenti ka Hipoteke., 95 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

115.000,00 euro

Botuar më 26/03/2023

Telefon
Email
)