Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 113 M2 | 70.000 Euro

Shitet Apartamnet 2+1, 113 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 20/11/2019
70.000,00 euro

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

NE UNAZE TE BRRYLI

rruga Arkitekt Kasemi | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 1 banjo, kati 5 ne pallat ekzistues, i mobiluar me te gjitha dhe me elektroshtepiaket e nevojshme. Agjensi imobiliare Jona 067333 3382

Botuar më 21/11/2019
35.000 leke/muaj

21-DHJETORI

Inxhinieria e Ndertimit | 84 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 84 m2 te 21-Dhjetori . Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit tualeti dhe ballkoni . Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per zyra .Ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti te ri te kryqezimi i 21-Dhjetorit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990, 84 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/11/2019
400,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Pallati shtator 90 | 98 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, drita uje 24 ore, 98 M2, kati 3, 1 banjo, 2 ballkone, bosh

Botuar më 21/11/2019
20.000 leke

DON BOSKO

Don Bosko, afer VIZION+ | 92 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1+2 tualete 92m2 me hipoteke ne Don Bosko 85000€, 92m2 e organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi pallatesh me ndertim shume cilesor afer Vizion+ , ka orientim jug lindje me ndricim te mire natyral, Me hipoteke, shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905, 92 M2, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Info shtese, Agjente Tea Agolli, Agjensia Real Invest

Botuar më 21/11/2019
85.000,00 euro

TRENI

Rruga Karl Gega | 103 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 2+1 103m2 me hipoteke tek Treni i restauruar 72000 euro! Ne rrugen Karl Gega, kati 2, i restauruar dhe shitet pjeserisht i arreduar. Ka orientim veri-lindje, ndricim te mire natyral, pallat me tulla te kuqe. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, shitet edhe me kredi., 103 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 21/11/2019
73.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

perballe Ministrise se Jashtme | 78 M2 | 67.000 Euro

Shitet 2+1 78m2 me hipoteke ne Unaze te Ministria e Jashtme 67000 Euro, kati i katert te nje pallati ekzistues me tulla silikate,buze rruge ne Bulevardin Bajram Curri. Ka nje hapesire prej 78m2, nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet, dy dhoma gjumi, dy ballkone, orientim lindje -perendim, ndricim te mire natyral. Me hipoteke,shitet edhe me kredi, ideale per investim, gjendje te mirembajtur., 78 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 21/11/2019
67.000,00 euro

RR: "SIRI KODRA"

PRAPA MAGAZINAVE TE TREGTISE | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2+1, 80 M2, e pamobiluar, vetem k/bufe dhe banje te rregullt, me oborr dhe vendparkim

Botuar më 21/11/2019
25.000 leke

RRUGA BARDHYL

prane Raiffaisen Bank | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
30.000 leke

RR. HAKI STERMILLI

mbrapa Komisariatit te ri | 112 M2 | 78.400 Euro

Shitet 2+1, 112 M2, kati 2 me hipoteke, e mobiluar, me sistem ngrohje. Lartesia e katit 3.10m. Me ashensore

Botuar më 21/11/2019
78.400,00 euro

SUPER OKAZION!!!

Unaza e Re | 101 M2 | 66.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim Jug-Lindje-Perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites ka nje organizim te brendshem shume te mire, me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete me ajrosje natyrale., 101 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, PARKIMI I PERFSHIRE NE CMIM

Botuar më 21/11/2019
66.000,00 euro
)