Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR RAMAZAN DEMNERI

Stacioni fundit i Tiranes se Re | 99 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, ne nje zone ku cmimi eshte 1300 E/m², 99 M2, Kontakto me pr...

Botuar më 30/09/2020
105.000,00 euro

LUXURY APPARTAMENT FOR RENT

tek Myslym Shyri | 117.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, organizohet nga një hall, një sallon i madh, kuzhinë e v...

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro

UNAZE E RE, TEK DY PALMAT,

ne zone shume te mire | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, hyrje me punime teper bash...

Botuar më 25/09/2020
30.000 leke

TEK FRESKU, TEK BAR LOENDI,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Re...

Botuar më 25/09/2020
250,00 euro

DON BOSKO

Prane Market "Viva" | 115 M2 | 83.000 Euro

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka...

Botuar më 25/09/2020
83.000,00 euro

ISH FUSHA AVIACIONIT , PRANE SHKOLLES “DHORA LEKA”

Ish Fusha Aviacionit , prane shkolles “Dhora Leka” | 85 M2 | 83.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 85 m² (72 m2) me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar ne menyre bashkohore, tualet me dritare, ballkon, orientimi me diell., 85 M2, Property ID :4121455 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/10/2020
83.000,00 euro

TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK

rr. Eduart Manaj | 100 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 2, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 01/10/2020
110.000,00 euro

PRANE QENDRES

Tek Kafe Flora | 100 M2 | 380 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar me te gjitha kushtet moderne dhe bashkohore, ne nje zone teper te populluar dhe te aksesueshme, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2020
380,00 euro/muaj

RR. KOMUNA E PARISIT

Tek Lulishtja | 107 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 107 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, vetem per individe (jo agjensi)

Botuar më 01/10/2020
500,00 euro/muaj

UNAZA E RE

afer kafe Artisti | 110 M2 | 60.500 Euro

Shitet 2+1 kati 1 banim, me 2 banjo, 110 M2

Botuar më 01/10/2020
60.500,00 euro

NE QENDER TE TIRANE,

50m mbas 15 kateshit | 80 M2 | 40.000 Leke

Shitet 2+1, 80 M2, i mobiluar, me kondicioner, totalisht e rregulluar. Uje 24. Çmimi

Botuar më 01/10/2020
40.000 leke

TEK MALAJZJANI

KTHESA E KAMZES | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 01/10/2020
20.000 leke

AFER MINISTRISE SE JASHTME

jepet me qera | 100 M2 | 50.000 Leke

2+1, 100 M2, me ashensor, pallat i ri

Botuar më 01/10/2020
50.000 leke

RRUGA "SIRI KODRA",

PALL.71/1, | 75 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, 75 M2, kati 4, i mobiluar, me dokumenta

Botuar më 01/10/2020
80.000,00 euro

UNAZA E RE

Vila L | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Preferohen familjare

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke/muaj
)