Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. ALI DEMI

Kompleksi Mangalem | 102 M2 | 71.400 Euro

Kompleksi Mangalem, Shiten Apartamente 1+1, 2+1, 3+1. Opsionet ndodhen ne nje nga kom...

Botuar më 24/06/2019
71.400,00 euro

TE UNAZA RE

afer viles L | 76 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qeram 2+1, 76 M2, 1 banjo, pallat i ri, mobilim shume mire dhe kuzhine e re....

Botuar më 19/06/2019
26.000 leke/muaj

POLIKLINIKA NR 10

Rruga Zihni Sako | 122 M2 | 82.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 ne pallat te ri me hipotek afer me spitalet, 122 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, bosh, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 27/06/2019
82.000,00 euro

DAIAS

qender | 110 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 shtepi private, me bodrum, 110 M2, 1 banjo, 1 ballkon, me hipoteke te rregullt+450m² toke me dokumenta. Cmimi ne total

Botuar më 27/06/2019
85.000,00 euro

RR. DON BOSKO

tek pallatet e Arabit | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 27/06/2019
20.000 leke

RR. FAIK KONICA

Kashar | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 4 ambjente, kati 10, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/06/2019
25.000 leke/muaj

UNAZA E RE ASTIRI

Perball me Vila L | 113 M2 | 67.800 Euro

Shitet apartament 2+1 me pamje nga dielli kati 3 me hipotek, 113 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 27/06/2019
67.800,00 euro

BLLOK

Prane Fondit Besa | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtesh kati 4 pallat ekzistues, 80 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/06/2019
350,00 euro/muaj

RRUGA SULEJMAN DELVINA

prane Marikaj dhe shtepia e ofertave | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, depo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/06/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA FUAT TOPTANI, 300 METRA MBI HOTEL DEJA

prane vilave Gjermane | 128 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 128 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/06/2019
25.000 leke/muaj

RR. MEDAR SHTYLLA

Kristal Center | 110 M2 | 37.000 Leke

Jepe me qera 2+1, 110 M2, 4 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per familje (4 vete, jo studente)

Botuar më 27/06/2019
37.000 leke/muaj

AFER ZOGUT TE ZI,

prane Kryqit te Kuq Shqiptar, | 60 M2 | 6.500 Leke

Kerkoj 2 djem per ndarje qeraje ne ap 2+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/06/2019
6.500 leke/person