Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ELBASANIT

Ambasada Amerikane | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet super apartament 2+1 me hapsira te bollshme, 130 M2, kati 4, totali i kateve 5,...

Botuar më 11/08/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES KOMPLEKSI ORION

kompleksi orion | 93 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, 93 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 04/08/2020
320,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Bar Ikon | 89 M2 | 32.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1, 89 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallo...

Botuar më 04/08/2020
32.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 96 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 96 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 04/08/2020
64.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

kika2 | 96 M2 | 135.000 Euro

Apartament 2+1 +nje post parkimi te kika pallate i ri me hipotek., 96 M2, 4 ambjent...

Botuar më 03/08/2020
135.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

prane Oxhakut | 122 M2 | 87.000 Euro

Shitet ap 2+1, pallat i ri, plus guzhine per gatim e ngrenie, ( dhome e rregullt me dritare ), kati 4 banim ( jo i fundit) me ashensor, sip 122 m2 me te perbashket, ( 107 m2 me hipoteke), dy dhoma gjumi, sallon pritje, guzhine gatimi ngrenie vec, tualet i madh, dy ballkone, dy koridore, hyrje me punim extra dhe shum cilesore, post parkimi ne katin -1 brenda cmimit, shitet per arsye emigrimi, 122 M2, ID: 4121705

Botuar më 11/08/2020
87.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane Kesh | 61 M2 | 49.000 Euro

Shitet Ap 2+1 me Hipoteke, pallati i vjeter me tulla, orientim Jug-Lindje, sip. 61 m2, kati 3 i fundit, e perbere nga 2 dhoma gjumi, kuzhinem tualet me dritare, ballkon, koridor. Shitet per arsye te ngutshme familiare cmimi i diskutueshem., 61 M2

Botuar më 11/08/2020
49.000,00 euro

NE TIRANE TE RE

perballe me shkollen Petro Nini, rruga Margarita Tutulani | 117 M2 | 130.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 117 M2, Kati 7 jo i fundit. Pallat i ri me hipoteke. Pozicioni lindje

Botuar më 11/08/2020
130.000,00 euro

PRANE SHKOLLES 1 MAJI,

ne fillim te lagjes Ali Demi | 84 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 2+1+aneks+ballkon. Pallat ekzistues parafabrikat me hipoteke. Apartament i restauruar dhe kompletuar totalisht. Punime shume cilesore, 84 M2, kati 5

Botuar më 11/08/2020
55.000,00 euro

NE RRUGEN E KOSOVAREVE

prane Kompleksit Dinamo | 117 M2 | 187.200 Euro

Shitet apartament 2+1, 117 M2, Kati 2. Pallat i ri qe perfundon per 4 muaj. Punime super cilesore

Botuar më 11/08/2020
187.200,00 euro

MBRAPA SHKOLLES VASIL SHANTO

Apartament 2+1 | 104.5 M2 | 100.000 Euro

Pallat i vitit 2002 me hipoteke. Me ashensor, 104.5 M2, kati 3

Botuar më 11/08/2020
100.000,00 euro

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI,

prane Gjykates se larte, | 105 M2 | 178.500 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Pallat i ri ne fillim te punimeve, 105 M2

Botuar më 11/08/2020
178.500,00 euro

NE RRUGEN NDRE MJEDA

perballe me supermarket Conad, | 111 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete +garderobe. Pallat i ri ne perfundim te punimeve, 111 M2, kati 06

Botuar më 11/08/2020
95.000,00 euro

PERBALLE ME KOMPLEKSIN KONTAKT,

ne rrugen Ndre Mjeda,(prane Parkut te Autobuzave), | 100 M2 | 92.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar me cdo gje., 100 M2, kati 4

Botuar më 11/08/2020
92.000,00 euro

PRANE SHKOLLES 1 MAJI,

ne fillim te lagjes Ali Demi, | 84 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 2+1+aneks+ballkon.Pallat ekzistues parafabrikat me hipoteke. Apartament i restauruar dhe kompletuar totalisht. Punime shume cilesore, 84 M2, kati 5

Botuar më 11/08/2020
55.000,00 euro
)