Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Rruga e Teleferikut | 100 M2 | 30.000 Leke

Tiranë jepet me qira 2+1+Ballkon+2Tualete te Fresku. Kthesa e Teleferikut, Apartamen...

Botuar më 08/04/2020
30.000 leke/muaj

ALI DEMI

Ali Demi | 90 M2 | 60.000 Euro

Ne rrugen Ali Demi prane shkolles me te njejtin emer shitet apartament 2+1 me siperfa...

Botuar më 07/04/2020
60.000,00 euro

BLLOK

Bllok | 130 M2 | 500 Euro

Bllok, Rr. Sami Frasheri, Jepet me Qira Apartament 2+1. Ndodhet ne katin e 10-te te n...

Botuar më 07/04/2020
500,00 euro/muaj

ASTIR

VILA L | 88 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje zone te zhvilluar goxha se fundmi. Apartamenti ka nje si...

Botuar më 07/04/2020
60.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Kopshti Zoologjik | 107.7 M2 | 118.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri te miradministruarEshte i orga...

Botuar më 07/04/2020
118.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Shkencat e Natyres | 80 M2 | 350 Euro

Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se ba...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA M.GRAMENO

PRANE SHKOLLES | 87 M2 | 100.050 Euro

Ne shitje apartament 2+1 ne nje pallat ri me ashensor ndertim i perfunduar ne 02/02/2020, shume cilesor ne punime e gjithcka, 87 M2, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
100.050,00 euro

TEK ASTIRI

mbrapa Tirana bank | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 09/04/2020
25.000 leke

LIQENI THATE

Perballe Liqenit | 120 M2 | 32.000 Leke

Jepet apartament 3+1 bosh disponon kondrabufe + kendin dhe nje dhome gjumi .me pamje panoramike nga liqeni., 120 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
32.000 leke/muaj

YZBERISH

Misto Mame | 99 M2 | 70.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje, te Misto Mame.Me siperfaqe neto 99 m2, e organizuar ne: korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, soxhorno e madhe bashk me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon, ku nje nga dhomat ka dhe tualet.Me orientim Lindje, ne katin e 1 banim., 99 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
70.000,00 euro

UNAZA E RE TEK ELONORA

Prane big marketit | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 pjeserishte i kompletuar mungon kendi ,por munde te mobilohet, 100 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, parapagim 2 muaj

Botuar më 09/04/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA E BARRIKADAVE

PAS 15 KATESHIT TE MON CHERI | 100 M2 | 450 Euro

Me qera apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor, 100 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
450,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I PARE

PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT | 101 M2 | 350 Euro

Me qera apartament 2+1ne pallat te ri me ashensor, i kompletuar plus dhe garazhd te perfshire ne cmim, 101 M2, kati 9, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe nje vizite ne prone

Botuar më 09/04/2020
350,00 euro/muaj

TEODOR KEKO

Astir | 98 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me Hipoteke, ne Unazen e re Astir.Apartamenti organizohet ne dy dhom agjumi, nje sallon bashk me ambientin e gatimit, nje tualet dhe nje ballkon nderlidhes midis dhomave te gjumit. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh, shume mire i administruar.Disponon certifikate pronesie.Shitet i pamobliuar., 98 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
72.000,00 euro

RRUGA MUJO ULQINAKU, TIRANE

Mbrapa Kishes Katolike, Rruga e Kavajes | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera mujore dhe vjetore apartament 2+1, ne Rrugen e Kavajes, mbrapa Kishes Katolike. Per muajin e pare cmimi i qerase eshte me 25% zbritje, 120 M2, 6 ambjente, kati 10, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
600,00 euro/muaj

ZONA E ISH BLLOKUT

PRANE SHKOLLES 11 JANARI | 98 M2 | 330 Euro

Me qera apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor i kompletuar, 98 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe mundesine e nje vizite ne prone

Botuar më 09/04/2020
330,00 euro/muaj
)