Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 91 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, tek F...

Botuar më 10/10/2019
78.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tek kopshti zoologjik | 128 M2 | 134.000 Euro

Tek kopshti zoologjik, rruga Shyqyqri Brari shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje...

Botuar më 09/10/2019
134.000,00 euro

AFER GJIMNAZIT PARTIZANI

ne Rrugen 4 Deshmoret | 89 M2 | 85.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri, me punime cilesore,(80 me Hipoteke), kati2, ashensor, dy dhoma gjumi ( nje per femi) soxhorno per ndenje, gatim e ngrenie, tualet i madh me vaske, koridor, ballkon, dopioxham, grrila, parket, eshte i mobiluar, 89 M2, Shitet per arsyje familiare me mobilim Real Estate EUROPA

Botuar më 15/10/2019
85.000,00 euro

RR. 5 MAJI

Prapa concord center | 70 M2 | 21.000 Leke

Shtepia eshte e mobiluarr, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/10/2019
21.000 leke/muaj

RRUGA MINE PEZA

prane Prokuroris Tiranes | 115 M2 | 78.200 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri, me Hipoteke, kati i pare banim, dy tualete me dritare ( njera tek dhoma e ciftit ), dritaret dhe ballkoni me grila metalike dhe kangjella, 3.3 m kubatur dysheme -tavan, kondicioner, e pershtashme per banim dhe biznese te ndryshme., 115 M2, Shitet per arsye emigrimi. Real Estate

Botuar më 15/10/2019
78.200,00 euro

TEK FRESKU

afer shkolles 9 vjecare “17 shkurti” dhe stacionit te Autobuzit | 82 M2 | 48.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me ashensor, kati 5, (76 m2 me Hipoteke) soxhorno e madhe per ndenje, gatim e ngrenie, dy dhoma gjumi, ballkon, tualet, korridor, punime cilesore, orientim me diell, 82 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 15/10/2019
48.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

afer ish Restorant Durresit dhe tregut te ish Uzines Dinamo, buze rruge | 72 M2 | 64.000 Euro

Shitet Ap 2+1 ekzistues me tulla, kati i pare, me Hipoteke, e rregulluar, me dritare me kangjella, cistern uji, nje dhome eshte dyqan me cepen e lidhur me shtepine, nje dhome tjeter e madhe per banim, me guzhine me aneks, korridor i madh dhe tualet me dritare, e mobiluar komplet, 72 M2, e pershtashme per biznes dhe banim, Shitet per arsyje emigrimi komplet. Real Estate EUROPA

Botuar më 15/10/2019
64.000,00 euro

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2, 1 banjo, Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar.

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

RR."DON BOSKO"

mbrapa Hipotekes | 96 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 5, bosh, me hipoteke

Botuar më 15/10/2019
85.000,00 euro

TEK BULEVARDI ZOGU 1

perball me Ministrin E Drejtesise | 72 M2 | 400 Euro

Jepet ap 2+1 me qera, ne katin e 5 ne pallat ekzistues, i mobiluar, 3 kondicionera, ballkon, tualet, 72 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 15/10/2019
400,00 euro

TEK REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1”

jepet me qera Ap 2+1 | 86 M2 | 400 Euro

Ne katin e dyte,pallat i ri me ashensor,totalisht e mobiluar,me tualet,me nje ballkon.Jepet per familjare, 86 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 15/10/2019
400,00 euro

KOMUNA E PARISIT

prane Kika 1 | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 me Hipoteke, totalisht e rikonstruktuar , ne pallat te ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt.Orientim jug perendim(me shume drite), 110 M2, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 15/10/2019
110.000,00 euro
)