Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUZE RRUGES FORTUZI

Mbrapa Piazzes | 75 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 75 M2, kati 5 banim jo i fundit.Pallat i vitit 1990.Me hi...

Botuar më 12/04/2021
82.000,00 euro

LIQENI THATE!! 1070 EURO/M2

SUPER OKAZION!!! | 115 M2 | 123.050 Euro

Ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesoret ne zonen e Liqenit te Thate shitet apart...

Botuar më 08/04/2021
123.050,00 euro

ALI DEMI

prane Gega Oil | 76 M2 | 52.000 Euro

Ali Demi, prane Karburantit Gega Oil, Shitet apartament 2+1, i pa restauruar, siperfaqe 76 m² me Hipoteke, kati i 5 i fundit ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.Çmimi i shitjes 52000 Euro., 76 M2, 1 banjo, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 13/04/2021
52.000,00 euro

XHAMLLIKU

prane Sheshit Shtraus | 72 M2 | 35.000 Leke

Xhamllik, prane sheshit Shtraus, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 72 m², kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner.Jepet me qera 35000 Lek ne muaj., 72 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/04/2021
35.000 leke/muaj

BLLOK

Rruga Perlat Rexhepi | 84 M2 | 400 Euro

Bllok, Rruga Perlat Rexhepi, jepet me qera apartament 2+1, totalisht i mobiluar, siperfaqe 84 m², kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, ballkon te bollshem.Jepet me qera 400 Euro ne muaj., 84 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj

OKAZION!!!APARTAMENTE 2+1 NE DON BOSKO, PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4121536)

Ne Don Bosko, prane Viva Market | 70 M2 | 55.000 Euro

Ne Don Bosko, prane Viva Market, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 70 m² (65 m2) me Hipoteke, kati 4, tualet, ballkon, orientimi me diell.Shitet 57000 euro, 70 M2, Property ID :4121536 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
55.000,00 euro

APARTAMENT ME QERA , 2+1, RRUGA KOMUNA PARISIT, TIRANE (ID 4229051)

Komuna parisit Rruga Grigor Heba | 110 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, kati 4, siperfaqe 110 m2, Mobilim bashkohere, perbehet nga 2 dhoma gjymi , soxhorno, ballkone, 2 tualet, 2 kondicioner, orjentimi me diell Jug-perendim. jepet me qera 350 euro, 110 M2, Property ID : 4229051 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Kristal Center | 125 M2 | 137.000 Euro

Shitet shtëpia shumë pranë qendrës Kristal. 2+1 me super sallon të madh. Shtëpia është me HIPOTEKË., 125 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
137.000,00 euro

UNAZA E RE

TEK ASTIRI, 50 m nga stacioni i autobusit | 126 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ap.2+1, 126 M2, kati 5, 1 ballkon, i mobiluar, totalisht, me kondicioner, jepet per familjare

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke

DON BOSKO

Kullat e Arabit | 81.4 M2 | 62.000 Euro

Apartament 2+1 në "Don Bosko"Apartamenti ndodhet tek "Kullat e Arabit" në katin e 2 të banim te një pallati me ashensor dhe administrim të rregullt. Sipërfaqja e tij ka një shtrirje prej 81.4 m2, të organizuar në:-2 dhoma gjumi,-ambjent gatimi-sallon ndenje,-2 ballkone-tualet.Ambienti është në një zonë të qetë dhe pranë gjendet cdo facilitet i nevojshëm.Orientimi: L-JMe hipoteke., 81.4 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar më 13/04/2021
62.000,00 euro

TE MEDRESEJA

Fillimi rruges 5 maji, por pa u fut thelle | 87 M2 | 6.250 Leke

Kerkoj 2 goca per ndarje qeraje. Shtepia eshte ne gjendje te mire dhe ndodhet afer medresese. Eshte 2+1. Cmimi per person 69 mije bashke me ujin. !!!VAJZAT TE JENE TE RREGULLTA. Kush interesohet te shkruaje te nr celiit, 87 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/04/2021
6.250 leke/person

TEK UNIVERSITETI ZONJA KESHILLIT TE MIRE

jepet | 80 M2 | 30.000 Leke

Me qera 2+1, 80 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, i mobiluar, Jepet vetem per familjare.

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke
)