Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 120 M2 | 78.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Porcelanit.Kati 2 banim Orientimi Jug...

Botuar më 17/02/2020
78.000,00 euro

21DHJETORI, ZONA PERBALL POLICIS BASHKIAKE

Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin | 96 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 96m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 13/02/2020
82.000,00 euro

TEK GJIMNAZI PETRO NINI

pallati i Shtepise se Ofertave | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ap 2+1, 120 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 18/02/2020
450,00 euro

RRUGA "PANORAMA"

Afer "Hipotekes se Tiranes" | 137 M2 | 550 Euro

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të në një objekt me ashensor, shërbim administrimi dhe kamera sigurie.Organizimi: korridor hyrës nga i cili marrin akses 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe salla e ndenjes. Ambjenti i sallës eshte i ndare nga ambjenti i gatimit. Dhomat e gjumit jane te medha dhe te ndricuara.I investuar me dritare termike, parket druri, sistem ngrohes qendror, 137 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Ne cmim perfshihet nje post parkimi dhe nuk jane te perfshira taksat.

Botuar më 18/02/2020
550,00 euro/muaj

TEK HOTEL MONDIALI,

Prane 21 Dhjetorit | 65 M2 | 380 Euro

Jepet me qira apartament 1+1, 65 M2, kati 2. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime shume cilesore. Apartament i kompletuar me cdo gje te re.

Botuar më 18/02/2020
380,00 euro/muaj

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

tek Shkolla Sabaudin Gabrani, Ne rruge kryesore ne Unaze | 60 M2 | 850 Euro

Jepet me qera 2+1 per biznes , Kati 1 lidhet me shkalle te brendshme me katin e 2, 60 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/02/2020
850,00 euro/muaj

STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

Mbrapa gjimnazit Besnik sykja | 105 M2 | 390 Euro

Apartment I mobiluar, 105 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Drejtim jug

Botuar më 18/02/2020
390,00 euro/muaj

UNAZA E RE

tek 2 rrethrrotullimeve, karburant Kastrati | 148 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1+2+ verande, 148 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, garazh 4000lek. Personat qe e duan me pak se nje vit mos te telefonojne. Nuk bashkepunoje me agjensi

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke/muaj

TEK PROKURORIA E TIRANES

PRANE SHKOLLES HASAN VOGLI | 108 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/02/2020
105.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

rruga Bogdani | 126 M2 | 150.000 Euro

Shitet 2+1 ne pallat te ri, 126 M2, kati 4, verande, gjendja: shume e mire, pozicion nga dielli

Botuar më 18/02/2020
150.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Zojes se Keshillit te mire | 138 M2 | 150.000 Euro

Shitet 2+1, 138 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri, me pamje nga Lindja, me hipoteke. Ka nje Garazhd me qepen. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 18/02/2020
150.000,00 euro

MBI SHKOLLEN PARTIZANI

pozicion shume i mire nga dielli | 101 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 101 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
100.000,00 euro
)