Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRRI NE QENDER

PRANE ME KRYQEZIMIN E DREJTORISE E AFER ME BIG MARKET | 109 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar, pallat i ri me ashensor, 109 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
350,00 euro/muaj

SUPER CMIM! TEK 21 DHJETORI, PRANE SUPERMARKET JOENES

RRUGA FREDERIK SHIROKA | 127 M2 | 154.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 127 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, Me hipoteke. MUNDESI DHE PER DHENIE ME QERA ME CMIM 600 EURO

Botuar më 25/05/2020
154.000,00 euro

RR. SULEJMAN PASHA

100m mbas Piaces tek kafe Melbourni ngjit me taverna Tafaj | 114 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 114 M2, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar

Botuar më 25/05/2020
350,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes., 100 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne statusin qe shihen ne fotografi.

Botuar më 25/05/2020
370,00 euro/muaj

TIRANE , RRUGA HALIT BEGA

Prane Ministrise se Mbrojtjes (Shkolla Bashkuar) | 72 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartamenti 72 m kati i pare .Rikonstruktuar Total ,2 Dhoma gjumi 1Sallon 1 kuzhine 1Banjo 1 Ballkon ,Dritare dopio xham ,Grrila , cdo dhome ka Kondicioner ,Parkim Makine dhe Bicikleta .Mjaft akses prane Cerdhes+Kopshit +Shkolles +Ambulances +Spitaleve ., 72 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 25/05/2020
45.000,00 euro

ISH RESTORANT DURRESI

ISH RESTORANT DURRESI | 70 M2 | 30.000 Leke

70 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/05/2020
30.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Ne afersi te bar 2 palmat | 90 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
28.000 leke/muaj

KOMPLEKSI GARDEN CITY KULLA NR 2 KATI 12

Kthesa e Kamzes | 80 M2 | 25.000 Leke

80 M2, kati 12, 1 banjo, ashensor, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA BARDHYL

RRUGA BARDHYL | 75 M2 | 90.000 Euro

75 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 25/05/2020
90.000,00 euro

KODRRA E DIELLIT

Kodrra e Diellit | 90 M2 | 380 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 90 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 380 euro, 90 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221780

Botuar më 25/05/2020
380,00 euro
)