Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "BARIKATAVE"

perballe viles 135 | 95 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rr. "Barikatave", perballe viles 135, 95 M2, 350 euro
I mobiluar, kati 4
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 4, i mobiluar, pallat 5 katesh, uje dhe drita 24h

350,00 euro

Botuar më 10/09/2019

Telefon