Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

mes gjelberimit te kopshtit | 180 M2 | 300 Euro

Jepet me qira, 2+1 i bollshem, 180 M2, 2 banjo, ne katin e 2 te nje vile, me oborr pe...

Botuar më 17/10/2019
300,00 euro/muaj

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

NE KRYQEZIM TE RR. MYSLYM SHYRI

me Rr. Muhamet Gjollesha | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 5, gjendja: e rikonstruktuar, totalisht e mobiluar, me kushte bashkekohore, personat e interesuar te tel ne nr Shqiptar ose tek nr Grek, Whatsapp dhe Viber

Botuar më 22/10/2019
30.000 leke

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rruga Ndre Mjeda | 75 M2 | 120.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 75 M2, kati 2, mobilim i ri, hyrje e rikonstruktuar, me depozite te vecante (uje 24h). Me hipoteke

Botuar më 22/10/2019
120.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! UNAZA E RE

tek zona e Astirit | 104 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, me hipoteke

Botuar më 22/10/2019
70.000,00 euro

ZONA E ASTIRIT, PERBALLE VILES L,

pallati I shoqates Miketa 2000 | 94 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 94 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, hyrje totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake. Preferohen Familjare.

Botuar më 22/10/2019
30.000 leke

NE REZIDENCEN KODRA E DIELIT

Pallatet e reja ne ndertim | 88 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 88 M2, kati 3.Pallat i ri ne faze karabinaje.

Botuar më 21/10/2019
78.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Kompleksi FZ Construction | 80 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 80 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore.

Botuar më 21/10/2019
78.000,00 euro

ZONA DON BOSKO

rruga Egnatia, prane Vizion + | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje shtepi private, 90 M2, kati 1, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 ballkon, i mobiluar, oborr me lule dhe i dekoruar, parkim i siguruar

Botuar më 21/10/2019
40.000 leke

SAPO KALON SHKOLLEN E BASHKUAR

Shitet | 78 M2 | 49.000 Euro

Apartament 2 +1, 78 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Hyrje e restauruar totalisht dhe e kompletuar me cdo gje.

Botuar më 21/10/2019
49.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

prane supermarket Viva | 64 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 1+1, sip. per secilen, 64 M2, kati 3, bosh, me k/bufe dhe hyrja tjeter e mobiluar. Te saporikonstruktuara. Me pamje nga Jugu, ambient me gjelberim, vend parkimi per makine. Hyrja e kompletuar jepet 30.000 leke, bosh

Botuar më 21/10/2019
25.000 leke

LAPRAKE

Prane Zojes se keshillit te mire | 85 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Te gjitha dhomat kan ndricim te bollshem. Apartamenti mund te jepet lehtesisht me qera pasi eshte prane Zonjes se keshillit te mire., 85 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/10/2019
69.000,00 euro
)