Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. PETI

prane Kopshtit Botanik | 84 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 84 M2, i mobiluar

Botuar më 27/02/2020
250,00 euro

RRUGA ELBASANIT, MBRAPA GJIMNAZIT ASIM VOKSHI

ngjitur me Moonlight | 73 M2 | 6.000 Leke

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje, 2+1, 73 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, aktualisht jemi kater goca

Botuar më 27/02/2020
6.000 leke/muaj

ALI DEMI

afer shkolles Kushtrimi i Lirise | 90 M2 | 30.000 Leke

Ali Demi, prane Shkolles Kushtrimi Lirise, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kati 4 ne pallat egzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 27/02/2020
30.000 leke

RRUGA E DIBRES

TEK FARMACIA 10, tek Arlis Construction | 81.20 M2 | 85.500 Euro

Shitet 2+1, 81.20 M2, Apartamenti eshte i orientuar jug-lindje gje qe ben qe apartamenti te jete i ngrohte dhe me ndricim natyral gjate gjithe dites.Apartamenti perben nje mundesi shume te mire banimi

Botuar më 27/02/2020
85.500,00 euro

QENDRA GLOBE

Perballe Delijorgjit | 115 M2 | 97.750 Euro

Okazion Shitet apartament i arreduar totalisht me cdo gje te re pallati i qendres Globe kati 11, 115 M2, 3 ambjente, kati 11, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/02/2020
97.750,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

afer Ambasades Amerikane | 110 M2 | 450 Euro

Rruga e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 110 m2, kati i 8 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner ne cdo dhome, garazh i mbyllur, orientim me diell, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 27/02/2020
450,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

shkolla Dhora Leka | 100 M2 | 45.000 Leke

Fusha e Aviacionit, prane shkolles Dhora Leka, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell, 100 M2, 2 banjo

Botuar më 27/02/2020
45.000 leke

RR. DON BOSKO

tek Vizion Plus | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, me te gjitha pajisjet, me kondicioner

Botuar më 27/02/2020
40.000 leke

PRANE XHAMISE SE TABAKEVE

Para Xhamise | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore, 85 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/02/2020
35.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Ish New Yorku | 185 M2 | 500 Euro

Komuna e Parisit, prane ish universitetit New York, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 185 m2, kati 2 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, verand, e mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell, 185 M2, 1 banjo

Botuar më 27/02/2020
500,00 euro
)