Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

PAZARI I RI

Rruga Hoxha Tahsim | 90 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne Pazari i ri . Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, arkitekture bashkekohore, i mobiluar dhe i paisur me te gjitha elektroshtepiaket. Apartamenti ka orjentim juglindje-perendim, ne pjesen me te madhe te dites eshte i ekspozuar ndaj rrezeve te diellit. Apartamenti eshte,, 90 M2, 5 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne pallat ekzistues, nje zone shume te frekuentuar dhe me mundesi te shumta zhvillimi. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare- Real Home

Botuar më 06/03/2021
37.000 leke/muaj

NE ALI DEM

OKAZION, Prane Shkolles 1 Maji | 65.8 M2 | 67.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipoteke, e mobiluar, kati 3 jo i fundit, siperfaqe 65.8 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon. Cmimi 67000 €, 65.8 M2, ID:129254

Botuar më 06/03/2021
67.000,00 euro

QENDER

Piaca | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender. Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor, ka ambjente komode, te bollshme , me ndricim natyral. Apartamenti eshte, 90 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar. Per me shume informacione kontakto agjensi imobilre- Real Home

Botuar më 06/03/2021
350,00 euro/muaj

PERBALLE DELIJORGJIT

RRuga Kavajes | 110 M2 | 350 Euro

Jepet super apartament 2+1 pallat i ri .Hapesire e bollshme mjaft komod .Mobilim i ri ne qese arreduar ne menyre bashkekohore, 110 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Amerikan 3 | 120 M2 | 370 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht ne menyre luks ,cdo gje e re dhe cilesore punime ekstra, 120 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
370,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

prane Kompleksit Kika 2 | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ap 2+1 mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, ne pallat te ri te mrieadministruar, zone preferuar, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 06/03/2021
320,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Ish parku i autobuzave | 88 M2 | 350 Euro

Jepet me qera partament 2+1 ne rruga e Kavajes. Apartamenti ka ambjente komode, te rehatshme, me ndricim natyral . Eshte, 88 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje zone te qete dhe me mundesi te shumta zhvillimi. Per me shume informacion kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
350,00 euro/muaj

PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

Te Hotel Hilton | 98 M2 | 370 Euro

Jepet apartament 2+1 prane kompleksit delijorgji, , hyrje e sapo mobiluar me cdo gje te re, hapesire e bollshme dhe drite, 98 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
370,00 euro/muaj

QENDER

tek Galeria | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ap 2+1 me arredim modern dhe komode, ambjenti eshte me ndricim natyral dhe hapsira te bollshme, ne qender te Tiranes, gje qe i jep facilitet ne levizje, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 06/03/2021
450,00 euro/muaj

PRANE PARLAMENTIT

Ura Tabakeve | 111 M2 | 370 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore pallat i ri i mireadministruar, 111 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
370,00 euro/muaj
)