Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TRENI

Kompleksi Usluga | 114 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri, 114 M2, 1 ...

Botuar më 21/05/2019
110.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 104 M2 | 128.000 Euro

Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 banim me ashensor • Sipërfaqa e apartam...

Botuar më 17/05/2019
128.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Rruga Bardhyl | 70.5 M2 | 62.000 Euro

Me hipoteke, orientim lindje-perendim, 70.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2...

Botuar më 16/05/2019
62.000,00 euro

UNAZA E RE

Pane Bar Artisti | 104 M2 | 70.000 Euro

2+1 me hipoteke, 2 tualete njeri me dritare., 104 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 ba...

Botuar më 13/05/2019
70.000,00 euro

RR. MUHAMET GJOLLESHA

prane Mondial | 106 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 106 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 21/05/2019
35.000 leke

TE GARDA

Prane bllokut dhe Liqenit Artificial | 80 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 2+1 i mobiluar modern me te gjitha kushte dhe elektroshtepiaket e reja.Apartamenti esht ei mireorganizuar hyrje e rregullt,orientimi jug.Apartamenti posedon dokumentacion te rregullt hipotekor, 80 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shitet e mobiluar ose bosh

Botuar më 21/05/2019
120.000,00 euro

RRUGA 4 DESHMORET

ne kryqezimin e rr. Riza Cerova dhe Rr. 4 Deshmoret | 89 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 89 M2, kati 2, pallat i vitit 2005, me dokumenta te rregullta, mobilim shume funksional, dritare e dhomes se gjumit PVC xham dopjo. Pozicion Veri-Perendim

Botuar më 21/05/2019
85.000,00 euro

PRANE SPITALIT NENE TEREZA,

900m nga Spitali Amerikan, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 21/05/2019
20.000 leke

NE RRUGEN "5-MAJI"

TE ISH TREGU | 97 M2 | 82.000 Euro

Apartament cilesore 2+1+banjo+ballkon, kati 7. Apartament i mireorganizuar. Sapo ka perfunduar pallati., 97 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 21/05/2019
82.000,00 euro

NE RRUGEN "5-MAJI"

TE ISH TREGU | 115 M2 | 96.000 Euro

Apartament cilesore 2+1+banjo+ballkon. Apartament i mireorganizuar. Sapo ka perfunduar pallati., 115 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 21/05/2019
96.000,00 euro

NE QENDER

tek piaca | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2 dhoma-soxhorno-tualet -ballkon.Ofrohet i mobiluar.Kati i VI., 80 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/05/2019
40.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

buze rruge kryesore | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 4, bosh, me k/bufe. Garanci dy muaj (2 muaj paradhenie). Jepet per afat te gjate

Botuar më 21/05/2019
30.000 leke

RR. DON BOSKO

pallati i bankes Credins, perballe kishes Katolike | 117 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 117 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, jepet vetem per familjare (jo agjensi)

Botuar më 21/05/2019
35.000 leke

RRUGA HOXHA TAHSIN, PERBALLE ME OPTIKA ROMA

pazari i ri, tek Farmacia 5 | 87 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 87 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e mire, Preferohen familjare per qeramarrje afatgjate

Botuar më 21/05/2019
30.000 leke/muaj