Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

TE KTHESA E KAMZES

TE KOMPLEKSI GARDEN CITY | 100 M2 | 23.000 Leke

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 100 M2~ 2 + 1~ KATI 4~ PALLAT I RI~ ME ASHENSOR ~PJESERISHT E MOBILUAR~ NJE TUALET~ TE KOMPLEKSI GARDEN CITY~ TE KTHESA E KAMZES ~ IDEAL PER FAMILJAR EDHE STUDENTA~ PLUS NJE POST PARKIMI ~ CMIMI 23.000 LEKE KONTAKTONI 06767222221E200, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2021
23.000 leke/muaj

RRUGA BARRIKADAVE

RRUGA BARRIKADAVE | 100 M2 | 300 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 100 M2~ 2 + 1~ KATI 6~ PJESERISHT E MOBILUAR~ PALLAT I RI~ ME ASHENSOR ~ NJE TUALET~ TE RRUGA BARRIKADAVE ~ IDEAL PER FAMILJAR EDHE STUDENTA~ CMIMI 300 EURO KONTAKTONI 06767222221E200, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA DIBRES

PRAN SPITALIT AMERICAN 2 | 100 M2 | 20.000 Leke

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 100 M2~ 2 + 1~ VILE ~ KATI 2~ PJESERISHT E MOBILUAR ~ NJE TUALET~ TE RRUGA DIBRES~ PRAN SPITALI AMERICAN 2 ~ IDEAL PER FAMILJAR EDHE STUDENTA~ CMIMI 20.000 LEKEKONTAKTONI 06767222221E200, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 26/09/2021
20.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

PRANE LULISHTJES | 120 M2 | 650 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 120 M2~ 2 + 1~ DY DHOMA GJUMI ~ DY TUALETE~ DY BALLKONE ~ MOBILIM LUKSOZ ~ TE KOMUNA E PARISIT ~ KATI 6 ~ PALLAT I RI ~ ME ASHENSOR ~ PRANE LULISHTJES ~ ME NJE POST PARKIMI ~ CMIMI 650 EURO KONTAKTONI 0676722221E200, 120 M2

Botuar më 26/09/2021
650,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

RRUGA MYSLYM SHYRI | 120 M2 | 420 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 120 M2~ 2 + 1~ KATI PARE VILE PRIVATE ~ ORIENTIM LINDJE~ KATI 1~ NJE TUALET~ TE RRUGA MYSLYM SHYRI ~ IDEAL PER FAMILJAR EDHE STUDENTA ~ CMIMI 420 EURO KONTAKTONI 0676722221E400, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 25/09/2021
420,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Prane shkolles se baleti dhe fushes Ali demi | 66 M2 | 55.000 Euro

SHITET APARTAMETI 2+1 pallat ekzistues, me tulle, 56m2+ 10m2 shtes i gjithe pallati, 66 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2021
55.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Prane tij, | 74 M2 | 250 Euro

APARTAMENTI 2+1 NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI EKZISTUES 5 KATESH, apartaamenti eshte i rikonstruktuar, dhe jepet pjeserisht i mobiluar, 74 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 25/09/2021
250,00 euro/muaj

JEPET ME QERA  APARTAMENT 2+1 . KATI 1. SHPI PRIVATE. SIPERFAQE 110M2

Rr Jordan Misja. Te shinat e trenit | 110 M2 | 30.000 Leke

Me Siperfaqe  110m2 . Organizohet:. Salloni dhe Guzhina te organizuara sebashku•  2 dhoma gjumi.  1 banjo.  Korridor.  Oborr  i cili sherben per disa funksionon. . Ambjent gaitmi me vete     Ofrohet: . E mobiluar . Gjendje shume e mire . Zone e qete. Lehtesisht e aksesueshme. Me pllake Cmimi : 30000 lek . 1 qera / .1garanci ID LM 088 Nuk pranon studente., 110 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
30.000 leke/muaj

21 DHJETORI, RRUGA “FROSINA PLAKU” / AP5021552

Shitet Apartament 2+1 | 98 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 98 M2, kati 6, i mobiluar, me Hipotekë, me 2 tualete me dritare dhe ngrohje elektrike. Orientimi Veri-Jug-Perëndim. Vetratat e mëdha të apartamentit bëjnë që ambientet të kenë ndriçim natyral.

Botuar më 25/09/2021
110.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 400 EURO VASIL SHANTO

perball gjykates | 100 M2 | 400 Euro

Me siperfaqe 100 m2Kati i 2 Organizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2dhoma gjumitualetballkonOfrohet:• e mobiluar • ne kushte te mira • zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme Cmimi : 400 euro +1 garanciID VI 005, 100 M2, kati 02, 01 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2021
400,00 euro/muaj
)