Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E DIBRES

Farmacia 10 | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera super apartament 1+1 mobilim i ri, 65 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 ...

Botuar më 11/08/2020
35.000 leke/muaj

RR. “5 MAJI”, 5MIN POSHTE QENDRES CONCORD,

tek rruga "Luçie Miloti" | 70 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 2+1, sip. rreth, 70 M2, kati 1, bosh, kuzhina e kompletuar me elektroshtepiake, hyrje e shtruar me parket, punime moderne. (jo Agjensi)

Botuar më 15/08/2020
24.000 leke

RR. DON BOSKO

pallatet e arabit | 100 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 4, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, Preferohen familjare

Botuar më 15/08/2020
22.000 leke

TEK BRRYLI

shitet | 64 M2 | 72.000 Euro

2+1, kati III, e kompletuar, 64 M2, me hipoteke. 72.000 E

Botuar më 15/08/2020
72.000,00 euro

SHITET 2+1 ME SUPER CMIM! PRANE FUSHES ALI DEMI

rruga Idriz Dollaku | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

Botuar më 15/08/2020
65.000,00 euro

OKAZION!! TEK STADIUM DINAMO, BUZE RRUGE,

ne pallat te ri modern te sapo perfunduar | 138.45 M2 | 233.980 Euro

Shitet ap 2+1, sip, 138.45 M2, kati 3, 2 banjo, me çertifikate pronesie.E pershtatshme dhe per zyre.

Botuar më 15/08/2020
233.980,00 euro

RR. “KONGRESI MANASTIRIT”,

prane Spitalit Pediatrise | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, arredim dhe mobilim bashkohor.

Botuar më 15/08/2020
350,00 euro

ALI DEMI

ALI DEMI | 82 M2 | 52.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqe totale 82 m2 ne katin 1 me lulishte perpara. Organizimi :Sallon+gatim,2 dhoma gjumi,1 banjo,ballkon. Me nje planimetri te rregullt dhe orientim nga dielli. Cmimi: 55.000 Euro. Gati per banim, 82 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, gjendja: e re

Botuar më 14/08/2020
52.000,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

kryqezimi i rruges Ndre Mjeda | 80 M2 | 300 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 14/08/2020
300,00 euro

PRANE SHKOLLES "HARRY FULTZ",

prane Hipotekes | 121 M2 | 133.100 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 13, totali i kateve 16, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: e re, ne nje kompleks te ri multifunksional

Botuar më 14/08/2020
133.100,00 euro

RRUGA HIM KOLLI

Prane Myslym Shyrit | 85 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 3, ashensor, ngrohje/ftohje, i mobiluar

Botuar më 14/08/2020
500,00 euro/muaj
)