Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ELBASANIT

Ambasada Amerikane | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet super apartament 2+1 me hapsira te bollshme, 130 M2, kati 4, totali i kateve 5,...

Botuar më 11/08/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES KOMPLEKSI ORION

kompleksi orion | 93 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, 93 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 04/08/2020
320,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Bar Ikon | 89 M2 | 32.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1, 89 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallo...

Botuar më 04/08/2020
32.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 96 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 96 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 04/08/2020
64.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

kika2 | 96 M2 | 135.000 Euro

Apartament 2+1 +nje post parkimi te kika pallate i ri me hipotek., 96 M2, 4 ambjent...

Botuar më 03/08/2020
135.000,00 euro

BUZE UNAZE

tek Brryli | 64 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Pallat ekzistues. Hyrje e restauruar totalisht dhe e kompletuar me cdo gje. Punime shume cilesore, 64 M2, kati 3

Botuar më 11/08/2020
72.000,00 euro

RRUGA 4 DËSHMORËT

Rruga 4 Dëshmorët | 80 M2 | 270 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka një sipërfaqe totale 80 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientimi që ka i mundëson ndriçim natyral. Apartamenti është plotësisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, ka dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinën dhe tualeti.Na kontakto, 80 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2020
270,00 euro/muaj

KOMPLEKSI KONTAKT

Home Plane tek ish Parku I Autobusave | 118 M2 | 330 Euro

Jepet me qira 2+1+ verande. Pallat I ri. Apartament I kompletuar me cdo gje, 118 M2, kati 5

Botuar më 11/08/2020
330,00 euro

TEK 21 DHJETORI

prane Rajonit te Policise 2 | 93 M2 | 290 Euro

Jepet me qira 2+1, Kati 2 i nje vile private. Hyrje bosh vetem me kundrabufe., 93 M2, kati 2

Botuar më 11/08/2020
290,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

tek Shkolla Faik Konica | 120 M2 | 280 Euro

Jepet me qira apartament 2+1,Pallat i ri.Hyrje e kompletuar me cdo gje, 120 M2, kati 6

Botuar më 11/08/2020
280,00 euro

TEK TREGU CAM

jepet me qira apartament 2+1 | 85 M2 | 230 Euro

Pallat ekzistues . bosh vetem me kundrabufe. lirohet me dt 15 gusht, 85 M2, kati 2

Botuar më 11/08/2020
230,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

Fly Bar | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament. 2+1. Pallat ekzistues. Hyrje e restauruar totalisht dhe e kometuar me cdo gje. Punime cilesore, 70 M2, kati 3

Botuar më 11/08/2020
350,00 euro

RRUGA NDRE MJEDA

Prane Rezidences Alba | 125 M2 | 450 Euro

Rruga Ndre Mjeda, prane kompleksit ALBA, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 125 m2, kati 2 me ashensor, apartamenti organizhoet nga soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem chiller, i gjithe me parket. Orientim me diell., 125 M2

Botuar më 11/08/2020
450,00 euro

BULEVRADI GJERGJ FISHTA

prane ish-ekspozites | 112 M2 | 500 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish ekspozites, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 112 m2, kati 10 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, aneks, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell., 112 M2

Botuar më 11/08/2020
500,00 euro

KOMUNA PARISIT

Tirane | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre teper cilesore, ne pallat te ri dhe te mireorganizuar,ne nje zone teje te preferuar, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 11/08/2020
400,00 euro/muaj
)