Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

RR. "VASO PASHA"

Ish Blloku, p.10, sh.1 | 60 M2 | 850 Euro

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 2, bosh, aktualisht ne pune (zyre), e pershtatshme per klinik private, stomatologji, laborator analizash, avokati ose ekspert kontabel.

Botuar më 03/03/2021
850,00 euro

PALLATI ME SHIGJETA

Kompleksi me Shigjeta | 120 M2 | 300 Euro

Jpet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet pallat i ri me ashensore, 120 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

PRANE MONDIALIT

21 Dhjetori | 90 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 2+1 e arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 90 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

TEK FAKULTETI I MJEKESISE

Hotel Stela | 103 M2 | 400 Euro

Jepet me qera super apartament 2+1.Organizohet nga 2 dhoma gjumi+sallon, guzhina ,tualet,ballkon, 103 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare" Chic Home"

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

NE KOMUNE TE PARISIT

Prane Qendres Kristal | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ,mobilim i ri, kati 3 me ashensor, siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 400 €., 100 M2, ID:221924

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

ASTIR

Prane OZONE Electronics | 90 M2 | 245 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 5 me ashensor, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, kondicioner. Cmimi 245 €., 90 M2, ID: 221898

Botuar më 03/03/2021
245,00 euro/muaj

NE KOMUNE TE PARISIT

Prane Rruges Medar Shtylla | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 3 me ashensor, siperfaqe 70 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 400 €., 70 M2, ID:221939

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

QENDRA KRISTAL

Prane Qendres | 120 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 120 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Bar Artistit | 107 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, pjeserist e mobiluar , kati 7 me ashensor, siperfaqe 107 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. Cmimi 75000 €, 107 M2, ID:121804

Botuar më 03/03/2021
75.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Prane Gjimnazit Besnik Sykja | 82 M2 | 324 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 5 me ashensor, siperfaqe 82 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet,2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon. Cmimi 324 €., 82 M2, ID:221935

Botuar më 03/03/2021
324,00 euro/muaj
)