Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PLAZHI I MALIT TË ROBIT PRANË HOTEL FAFA

Plazhi I Malit të Robit pranë Hotel Fafa | 182 M2 | 135000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 2+1
Plazhi I Malit të Robit pranë Hotel FAFA, Plazhi I Malit të Robit pranë Hotel Fafa, 182 M2, 135.000 euro i diskutueshem
4 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 3
2 ballkone, verande
Përshkrim

Në Plazhin e Malit të Robit pranë Kompleksit Fafa SHITET apartament me sipërfaqe 182 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrënie ndënje, 2 tualete dhe verandë.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 135.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni në:Cel. 0684109062,[email protected], 182 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

135.000,00 euro

Botuar më 18/03/2023

Telefon
Email
)