Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PLAZHI I DURRESIT PRANE PISTA KOSOVA

Plazhi i Durresit prane Pista Kosova | 76 M2 | 49000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 2+1
Plazhi i Durresit prane Pista Kosova, Plazhi i Durresit prane Pista Kosova, 76 M2, 49.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 7, ashensor
Përshkrim

Në Plazhin e Durrësit pranë Pista Kosova SHITET apartament 2+1 me sipërfaqe totale 76 m2. Apartamenti ndodhet në pallat me ashensor dhe përbëhet nga ambjent gatim ngrënie ndënje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Është totalisht I investuar me punime cilësore. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 49.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062E-mail. [email protected], 76 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

49.000,00 euro

Botuar më 25/11/2021

Telefon
Email
)