Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PLAZH DURRËS

Plazh Durrës | 130 M2 | 270 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Apartamente 2+1
Plazh Durrës, Plazh Durrës, 130 M2, 270 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 2
2 ballkone, bodrum, depo, verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Në Plazhin e Durrësit pranë Urës së Dajlanit 2 min nga deti jepet me QERA kati 2 i nje Vile 2 kate me parking dhe oborr me pemë. Apartamenti perbehet nga veranda, korridor, ambjent gatim ngrënie ndënje, 2 dhoma gjumi dhe tualet.Çmimi 270 euro/muaj.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062, E-mail. [email protected], 130 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

270,00 euro/muaj

Botuar më 25/11/2021

Telefon
Email
)