Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

LIQENI, RRUGA EDUART MANO

Liqeni, Rruga Eduart Mano | 113 M2 | 102.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat te Ri, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 113 m² me hipoteke, kati 2 me ashensor, 2 tualete me dritare, ballkon, punime extra, dritare dopio xham, komplet me parket, 2 kondicioner, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar, apartamenti disponon 2 garazhe qe mund te shiten edhe vec e vec., 113 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121193

Botuar më 27/05/2020
102.000,00 euro

RR. ARTAN LENJA

tek ish Fusha e Aviacionit | 77 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 77 M2, kati 4, me hipoteke

Botuar më 27/05/2020
65.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

tek big market | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, uje drita 24 h. Preferohen te huaj, 3 kondicionere

Botuar më 27/05/2020
350,00 euro

ALI DEMI

Fusha Ali Demi, Shqipëri | 73 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1 ka nje organizim shume te mire, shperndarje me korridor, 2 dhoma gjumi te bollshme, tualet dhe nje dhome tharje. Ndodhet ne katin e 4 dhe jo te fundit te nje pallati me tulla dhe orientohet ne jug lindje perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ofron te gjitha facilitet per nje jetese komode, 73 M2

Botuar më 27/05/2020
65.000,00 euro

SAUK

TEK XHAMIA | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1+2, 120 M2, i mobiluar, shtepi me verande

Botuar më 27/05/2020
25.000 leke

RRUGA MINE PEZA

Rruga Mine Peza | 90 M2 | 94.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe 90 m², ne pallat te ri, kati 3 me ashensor, bosh, punime shume cilesore, tualet, 2 ballkone, te gjitha dhomat me dalje ne ballkon, dritare dopio xham, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar dhe te qete., 90 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121201

Botuar më 27/05/2020
94.000,00 euro

SUPER OKAZION 880 EURO/M2 !!

Rruga Don Bosko | 104.8 M2 | 91.700 Euro

SUPER OKAZION 880 Euro/m2 !! Apartament 2+1 Rezidenca Fiori Di Bosko kulla Edil Al., 104.8 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2020
91.700,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap. 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne kushte bashkekohore, pozicion jugu. Mundesi per shitje, apartament me hipoteke

Botuar më 27/05/2020
350,00 euro

PERBALL UNIVERSITETIT EUROPIAN

TEK SHKOLLA BESNIK SYKJA | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 e mobiluar, 70 M2, kati 3, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/05/2020
400,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

Vasil Shanto | 89 M2 | 35.000 Leke

89 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/05/2020
35.000 leke/muaj
)