Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: 1 Ali Demi / Tregu Elektrik Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/NQ7FEXdeT7BQAzr69 | 72 M2 | 300 Euro

Siperfaqe Neto: 72 m2Siperfaqe BRUTO: 82 m2Kati 3Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorPjeserisht mobiluarKondicioner: JoParketProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: Po Orientimi: Lindje, PerendimID PLM 10717 - € 300 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 72 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

* LAPRAKE

Kompleksi Aura | 122 M2 | 134.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Aura, Laprake.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Pallati ku ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore te ndertimit, me fasade te ventiluar,vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike te markave cilesore dhe instalime per sistem qendror kondicionimi., 122 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, gjendja: e re, Kompleksi eshte konceptuar për funksion Rezidencial , Komercial, Parkim nëntokesor edhe hapsira të gjelbërta.Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni:0692031230

Botuar më 07/06/2023
134.500,00 euro

* YZBERISHT

Yzberisht | 91 M2 | 79.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites. Ndodhet ne faze karabinaje., 91 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
79.500,00 euro

*ISH SHESHI SHQIPONJA

Dogana | 128 M2 | 108.800 Euro

Shitet Apartament 3+1 te ish Sheshi Shqiponja, Dogana.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites., 128 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
108.800,00 euro

* DOGANA

Ish Sheshi Shqiponja | 108 M2 | 91.800 Euro

Shitet Apartament 2+1 te ish Sheshi Shqiponja, Dogana.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites., 108 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
91.800,00 euro

/JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+DEPO+GARAZHD TE KODRA E DIELLIT.

kodra e diellit | 89 M2 | 650 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+depo+garazhd te Kodra e Diellit.Apartamenti eshte me siperfaqe totale 85 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit,~2 dhoma gjumi~1 tualet~1 ballkon~ post parkimi i perfshire ne cmim~ internetApartamenti jepet i mobiluar.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!Cmimi 650 Euro, 89 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
650,00 euro/muaj

* ISH SHESHI SHQIPONJA

Dogana | 88 M2 | 88.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Ish Shqiponja,Dogana.Rezidenca ku ndodhet apartamenti ofron jetese te cilesise se larte per banoret dhe i shton vlere kryeqytetit duke e vendosur ne vemendje te investimeve te huaja dhe vendase.Çdo hapesire eshte e projektuar per t’ju lehtesuar jeten rezidenteve.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti ndodhet ne faze tulle., 88 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, kopesht, gjendja: e re, Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
88.000,00 euro

* YZBERISHT

Kompleksi Grand Gallery | 95 M2 | 300 Euro

Jepet me Qira Apartament 2+1 te Kompleksi Grand Gallery,Yzberisht.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti jepet bosh vetem me pjesen e kundrabufes.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te mire., 95 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SELVIA

Rr. Thanas Ziko,Perball Gjimnazit Partizani | 85 M2 | 145.000 Euro

Pallat i ri i 2019 .Hyrje me ndricim natyral.Zone mjaft e preferuar per banim dhe investim, 85 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon Certifikate Pronesie.

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA - LAPRAKE

JEPET APARTAMENT ME QERA - LAPRAKE | 110 M2 | 108.000 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~2+1+2 BALLKONE~110 M2~KATI 7~PALLAT I RI~ME ASHENSOR~GJENDJA SHUME E MIRE~I MOBILUAR~CMIMI 42000 LEKE~PALLATET HAWAI,LAPRAKEKONTAKTONI 0676722221V400, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 07/06/2023
108.000,00 euro
)