Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

''Fiori Di Bosko'' Don Bosko | 91 M2 | 76.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 me Cmim Okazion ne katin e 2 banimi me orientim lindje, f...

Botuar më 14/11/2019
76.000,00 euro

RR.DON BOSKO

Kompleksi Vizion Plus | 112.5 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera App, 112.5 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, 3 muaj paradhenie

Botuar më 18/11/2019
40.000 leke/muaj

RRUGA FETI GJILANI

Perballe kaonit | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 bosh pa kondrabufe.Preferohen familjare, 100 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/11/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES NR 35

Pallati me shigjeta | 100 M2 | 95.000 Euro

Shitet 2+1+ambjent gatimi+dhome garderobe me hipoteke e mobiluar ., 100 M2, 3 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Faleminderit

Botuar më 18/11/2019
95.000,00 euro

RR. VLLAZEN HUTA

PAS MINISTRISE SE JASHTME | 102.4 M2 | 125.000 Euro

Shitet 2+1 me dokumenta te rregullta, 102.4 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar më 18/11/2019
125.000,00 euro

OKAZION!!! RRUGA E KAVAJES

mbas qendres Globe, pallati i '96 ekzistues | 100 M2 | 77.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 3, hyrje totalisht e rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta, 2 ballkone, 2 banjo

Botuar më 18/11/2019
77.000,00 euro

MINE PEZA

Prokuroria Tiranës | 90 M2 | 95.000 Euro

Pranë Mine Peza, shitet Apartament 2+1+Ballkon+Tualet, sipërfaqe 90m2, kati3. Pallat ndërtim viti 2018 me ashensor. Cmimi Okazion 95.000€. Kontakt Origjinal Real Estate Tiranë Albania., 90 M2, 1 banjo

Botuar më 17/11/2019
95,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Te qendra Globe | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ose shitet, 100 M2, kati 7, i mobiluar

Botuar më 17/11/2019
350,00 euro/muaj

BILL KLINTON

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet ap 2+1, me certifikate pronesie, 107 M2, 2 banjo, 2 ballkone

Botuar më 17/11/2019
85.000,00 euro

PERBRI MINISTRISE SE DREJTESISE, NE QENDER TE TIRANES,

rr. "Dervish Hatixhe", kompleksi Moxart (nje nga projektet me te mira ne Tirane) | 135 M2 | 216.000 Euro

Shitet ap, 135 M2, kati 7, orentim Jug-Lindje.

Botuar më 17/11/2019
216.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Arlis | 118.4 M2 | 130.240 Euro

Kati 6 • Sipërfaqja e apartamentit: 118.4 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Korridor shpërndarës • I ekspozuar ndaj drites natyrale te Diellit • Fasade e ventiluar , izolim akustik • Kubature e rregullt, 118.4 M2, bosh, gjendja: e re, • Pallat i ri • Ashensor • Ndërtime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Botuar më 16/11/2019
130.240,00 euro
)