Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PALLATI ME SHIGJETA

Pallati me Shigjeta | 100 M2 | 87000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Pallati me Shigjeta, Pallati me Shigjeta, 100 M2, 87.000 euro i padiskutueshem
4 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 9, ashensor
1 ballkon, verande
Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje tek Pallati me shigjeta , shume afer me rrugen kryesore.Apartamenti ka siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te banim te nje pallati te ri 9-katesh me ashensor.Organizohet me nje soxhorno sebashku me kendin e gatimit , dy dhoma gjumi, nje tualet,Nje dhome e cila sherben si garderob.Per me teper info kontakto ne whats up, 100 M2, 4 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ka disponon edhe nje depo edhe taracen per ta shfrytezuar.

87.000,00 euro

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)