Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 97 M2 | 88.000 Euro

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Botuar më 17/09/2019
88.000,00 euro

BESIM ALLA

Bar Britania | 119 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartamenet 2+1, 119 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngre...

Botuar më 14/09/2019
74.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

Ne Kryqezim Me Rrugen Haxhi Hysen Dalliu Perball Me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 97.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke, 93 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 ba...

Botuar më 12/09/2019
97.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Tek kodra e diellit | 106 M2 | 88.000 Euro

Tek kodra e diellit shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartame...

Botuar më 09/09/2019
88.000,00 euro

UNAZA E RE

Perballe Kastratit, prane 2 rrotondove | 88.3 M2 | 62.000 Euro

2+1, pjeserisht e mobiluar, 88.3 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2...

Botuar më 09/09/2019
62.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

tek ish fusha e zeze, mbrapa Ambasades Greke | 82 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati 2, 82 M2, pallat ekzistues me tulla te kuqe, teresisht e restauruar, teresisht e kompletuar me te gjitha paisjet luksoze. Jepet per te huaj ose familjare. Paradhenie 2 muaj

Botuar më 18/09/2019
35.000 leke

STADIUMI DINAMO

Stadiumi Dinamo | 110 M2 | 600 Euro

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri cilesor, me administrim shume te mire, jepet me qira nje apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ka orjentim Veri perendim. perbehet nga salloni dhe kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Per nje vizite ne prone na kontaktoni, 110 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/09/2019
600,00 euro

BULEVARDI "ZOGU I PARE",

prane Ministrise se Drejtesise, | 82 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 82 M2, kati 6, 1 banjo, i mobiluar, kushte bashkekohore,

Botuar më 17/09/2019
300,00 euro

RR. ELBASANIT

Prane ATSH-sh | 95 M2 | 10.000 Leke

Kerkohet 1vajze per ndarje qeraje, te nje ap. 2+1, 95 M2, kati 4, i mobiluar, aktualisht dy vajza, Jo ne whatsapp ju lutem

Botuar më 17/09/2019
10.000 leke/person

RRUGA URA,

PERBALL PYJORES | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, i mobiluar, +magazine 100 m²(30000 leke), cmimi 2+1

Botuar më 17/09/2019
20.000 leke

TEK URA POLIGRAFIKUT

1 stacion para urës | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1 aneks ne shtepi private, me portë më vehte, 80 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 17/09/2019
18.000 leke

BRENDA REZIDENCES

Kodra e Diellit | 86 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 86 M2, plus ballkon 20m, kati I, i mobiluar

Botuar më 17/09/2019
500,00 euro

LAPRAKE

Super Okazion Rruga Gjergj Legisi | 52 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 53000 Euro, me hipoteke, 52 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia Realinvest. preferohen bleres me cash

Botuar më 17/09/2019
53.000,00 euro

MINE PEZA

Perballe Tavernes Tafaj | 67 M2 | 290 Euro

67 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/09/2019
290,00 euro

RR. HALIT BEGA

prane shkolles Bajram Curri, pallati 35, shkalla 1 | 68 M2 | 45.000 Euro

Shitet ap 2+1, me hipoteke, 68 M2, kati 5, i mobiluar. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 17/09/2019
45.000,00 euro