Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION VETEM PER 65.000 EURO!! NE NJE ZONE ELITARE TE FRESKUT,

mbrapa Chateau Linza | 100.7 M2 | 65000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Okazion vetem per 65.000 Euro!! Ne nje zone elitare te Freskut,, mbrapa Chateau Linza, 100.7 M2, 65.000 euro
Kati 3
Përshkrim

Shitet 2+1, I perbere nga: 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 2 ballkone, dhoma e ndenjes me orientim nga jugu dhe qe shikon Tiranen, 2 dhomat e tjera shikojne njera na Perendimi dhe tjetra nga Veri-Perendimi, sip, 100.7 M2, kati 3, Totalisht e kompletuar. Hyrje e investuar shume mire, 2 ballkone dhe me sistem grilash te brendshme dhe te jashtme.

65.000,00 euro

Botuar më 22/01/2021

Telefon
)