Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

VASIL SHANTO

Perball UET drejtoria KESH | 96 M2 | 30.000 Leke

OKAZION, 96 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobilu...

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke/muaj

RR RAMAZAN DEMNERI

Stacioni fundit i Tiranes se Re | 99 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, ne nje zone ku cmimi eshte 1300 E/m², 99 M2, Kontakto me pr...

Botuar më 30/09/2020
105.000,00 euro

LUXURY APPARTAMENT FOR RENT

tek Myslym Shyri | 117.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, organizohet nga një hall, një sallon i madh, kuzhinë e v...

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro

UNAZE E RE, TEK DY PALMAT,

ne zone shume te mire | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, hyrje me punime teper bash...

Botuar më 25/09/2020
30.000 leke

TEK FRESKU, TEK BAR LOENDI,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Re...

Botuar më 25/09/2020
250,00 euro

DON BOSKO

Prane Market "Viva" | 115 M2 | 83.000 Euro

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka...

Botuar më 25/09/2020
83.000,00 euro

NE QENDER TE INSTITUTIT BUJQESORE

mbi Posten | 72 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 72 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 01/10/2020
20.000 leke

ALI DEM

Te Markata e Peshkut. | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne Ali Dem. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ambjentet i ka shume te mirorganizuara., 100 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ambjent familjar.

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke/muaj

PAZARI I RI

tek instati | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek instati, i mobiluar totalisht me te gjitha te reja me kushte komode ne nje pallat te ri dhe zone te aksesueshme, 100 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2020
350,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

Perball UET drejtoria KESH | 96 M2 | 30.000 Leke

OKAZION, 96 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

PRANE QENDRES GLOBE | 84 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 ne pallat te ri me ashensor i kompletuar, 84 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2020
350,00 euro/muaj

QENDER - HOTEL PLAZA

PRANE TOPTANI CENTER | 83 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 ne pallat te ri me ashensor, mobilim i ri dhe punime cilesore, 83 M2, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2020
500,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

kodra e diellit | 75 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek kodra e diellit, me nje mobilim bashkohor me kushte shume te mira dhe hapesire te bollshme,, 75 M2, kati 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2020
58.000,00 euro

TEK FRESKU,

ne zone te mire, ne krahun e djathte te pallateve te reja | 75 M2 | 56.250 Euro

Shitet 2+1, 75 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 01/10/2020
56.250,00 euro

TEK ASTIRI

Tek rrethrrotullimi i unazes | 118 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 118 M2, kati 7, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e mobiluar ne menyre bashkohore me gjithe paisjet elektro shtepiake dhe kondicioner

Botuar më 01/10/2020
35.000 leke/muaj

ISH FUSHA AVIACIONIT , PRANE SHKOLLES “DHORA LEKA”

Ish Fusha Aviacionit , prane shkolles “Dhora Leka” | 85 M2 | 83.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 85 m² (72 m2) me Hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar ne menyre bashkohore, tualet me dritare, ballkon, orientimi me diell., 85 M2, Property ID :4121455 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/10/2020
83.000,00 euro
)